VIP Sport

4. listopadu 2015 • 20:30

SEXY silačky jako modelky. Vzpěračky ukázaly půvaby u činek

Autor: Patrik Vacek

Sluší nám to? Vzpěračky chtějí v novém kalendáři předvést, že na věku ani postavě nezáleží. Fotily se totiž dívky od čtrnácti let až po dámu o třicet let »zkušenější«. Tentokrát se na snímcích neobjeví jen české závodnice, ale i dvě jejich soupeřky ze Slovenska. Modelek bylo celkem dvacet. Jedna z nich byla dokonce ve čtvrtém měsíci těhotenství!Loňská série snímků vznikala u vody a krásky v bikinách vzbudily rozruch. Kalendáře šly na dračku, a tak i letos se vzpěračky rozhodly stát se na jeden den modelkami. „Fotilo se tentokrát u činek, což ale vzpěračkám rozhodně neubírá na ženskosti. Cílem kalendáře 2016 je ukázat veřejnosti, že vzpírat může opravdu téměř každá, a o svoji postavu se bát nemusí,“ popisuje závodnice a organizátorka focení Julie Švecová.

Focení byla velká zábava. Ukázalo se, že vzpěračky jsou nejen silné, ale i otužilé.
Focení byla velká zábava. Ukázalo se, že vzpěračky jsou nejen silné, ale i otužilé.

Tentokrát už se vzpěračky ani tolik nestyděly a dokonce na jednom ze snímků pětice dívek dala na odiv svá pozadí po konzultaci s muži. „Výsledná fotka bude v první řadě právě pro muže, takže jsme daly na jejich názor,“ řekla Švecová a věří, že si každý najde na snímcích svou favoritku. A ani nepoznají, že jedna z nich byla už ve čtvrtém měsíci těhotenství. Z fotografií to není patrné, takže prozrazovat nebudeme.

Kalendář byl opět vytištěn v limitované prodejní edici 200 kusů. Rovných 150 si odebral i Český svaz vzpírání, který byl i největším sponzorem akce.

Pokud si ho nestihnete koupit, tak nezoufejte. Vzpěračky se chystají i na kalendář pro rok 2017. „Vzpěraček není v Česku mnoho, ale všechny naše krásky jsme ještě nevyčerpali,“ prozrazuje Švecová.

 
Články odjinud


Články odjinud