VIP Sport

5. listopadu 2015 • 18:34

Odhalení z Ronaldova filmu! Matka chtěla jít na potrat, otec pil

Autor:

O tom, že byl otec alkoholik, se vědělo. Že se však neměl vůbec narodit, to je šokující novinka. Slavný fotbalista Cristiano Ronaldo neprožíval zrovna lehké dětství. A o dospívání v Portugalsku, ale i jeho hvězdné kariéře bude nový film, který od 9. listopadu míří do kin. Autoři mu dali výmluvný název – Ronaldo. A podle prvních informací se diváci mají na co těšit.V nejsilnější scéně filmu mluví do kamery Ronaldova matka Maria Dolores. Zveřejnila šokující informace, které svět nevěděl. "Cristiano byl nechtěné dítě, chtěla jsem jít na potrat. Bůh si ale nepřál, aby se to stalo. A on mi potom přinesl tolik radosti," vyznala se pyšně.

Kdyby k potratu došlo, nenarodil by se jeden z nejlepších fotbalistů všech dob. A nikdy by nevznikl tento film. Ronaldo přistoupil na atraktivní styl natáčení, kdy o něm tvůrci sbírali informace celých 14 měsíců. A výsledek prý stojí za to. Koneckonců, od stejného tvůrčího týmu už vznikl film o zesnulém pilotovi formule 1 Ayrtonu Sennovi, který je považován za nejlepší sportovní dokument všech dob.

Cristiano neměl lehké dětství. Otec propadl alkoholu, a i když potomky nikdy netýral, tak se to na nich psychicky projevilo. Navíc mladý talent odešel už ve dvanácti z rodné Madeiry do Lisabonu. "Byly to probrečené noci," vzpomínal.

Film ovšem nenabízí jen dojímavé scény. Elegantním způsobem shrnuje život velkého sportovce, který dosáhl ve svém oboru vrcholu. Ukazuje nadšení v jeho tváři po velkých vítězstvích, ale i smutek při pohledu na vítězného rivala Lionela Messiho. V jedné scéně v restauraci s přáteli se CR7 zeptá: "Kdo je nejlepším fotbalistou na světě?" Sám si pak odpoví: "já", a vyprskne smíchy. "Aspoň do ledna," upozorní na další předávání Zlatého míče.

Podívejte se na trailer k očekávanému filmu

I když je Ronaldo fenomenální sportovec, který fotbalu obětoval kus svého života, je to především šťastný otec, užívající si chvíle se synem. Cristiano junior už dosáhl pátého roku a otec si s ním užije čím dál více zábavy. 

Vtipnou sekvenci nabízí i film, když mladý čipera tátu popíchne. "Já bych chtěl být brankář. Souhlasíš tati?" Ronaldo prohodí naštvaný pohled. "Brankář? To je vtip?"

Všechno bude k vidění už od příštího týdne, kdy očekávaný film dorazí do kin. V 92 minutách diváci uvidí fascinující pohled (nejen) do soukromí největší sportovní hvězdy současnosti.  

Dětství Cristiana Ronalda nebylo vůbec šťastné
Dětství Cristiana Ronalda nebylo vůbec šťastné

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, ronaldo, film, potrat
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze