VIP Sport

5. listopadu 2015 • 13:26

Bojuj, Karle! Jágr poslal vzkaz Gottovi z kabiny Floridy

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mistr posílá vzkaz Mistrovi. Mistr rychlých rukou s geniálním čichem na góly vyjádřil podporu Mistrovi zpěvu, zábavy, humoru a laskavosti. Jaromír Jágr (43) zkrátka přímo z hokejové šatny Floridy vyzval Karla Gotta (76) k boji se zákeřnou rakovinou.Vzkaz pro Karla Gotta zveřejnil Jaromír Jágra na svém facebookovém profilu, který sleduje přes 661 tisíc fanoušků. Jeho vzkaz ze zámoří je jasný a stručný: Bojuj, Karle! Jsme s Tebou. Florida Panthers.

Jaromír Jágr drží na Floridě zpěváku Karlu Gottovi palce a vzkazuje, ať s rakovinou bojuje.Jaromír Jágr drží na Floridě zpěváku Karlu Gottovi palce a vzkazuje, ať s rakovinou bojuje.

A nezbývá než věřit tomu, že opravdu tým na jihu Ameriky a možná celá NHL ví, co se děje s Karlem Gottem, pro ně možná neznámým zpěvákem odkudsi z Česka.

„Taťka“ Jágra, který si v týmu užívá výjimečného postavení a ke kterému řada mladších spoluhráčů vzhlíží, už hokejové Panthery bezpochyby poučil o výjimečnosti Karla Gotta. A snad jim pustil i některý z jeho mnoha hitů.

Jaromír Jágr drží na Floridě zpěváku Karlu Gottovi palce a vzkazuje, ať s rakovinou bojuje.
Jaromír Jágr drží na Floridě zpěváku Karlu Gottovi palce a vzkazuje, ať s rakovinou bojuje.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze