VIP Sport

9. listopadu 2015 • 17:52

Záletníci vybírali nejžhavější tenistky: Bodovala nejen Kvitová!

Autor:
 • Mezi nejžádanější tenisové krásky se dostala i Petra Kvitová Mezi nejžádanější tenisové krásky se dostala i Petra KvitováFOTO:

  Na jednu stranu jim to může lichotit, ale z druhého úhlu pohledu na podobném žebříčku asi tenistky být nechtějí. Celosvětová internetová seznamka pro zadané Victoria Milan udělala mezi svými klienty průzkum, se kterou hráčkou by chtěli flirtovat. Nejžádanější byla u mužů Srbka Ana Ivanovičová stíhaná ruskou divou Marií Šarapovovou. České eso Petra Kvitová v desítce nejžhavějších nechyběla!

 • 10. MÍSTO: Simona Halepová (24)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 1%

  Možná kdyby si drobná Rumunka nenechala před lety zmenšit své poprsí velikosti číslo pět, byla by na špici žebříčku. Kvůli bujným vnadům ale strádala její tenisová kariéra. Volba pro ni byla jasná.

  Simona Halepová

 • 9. MÍSTO: Petra Kvitová (25)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 2%

  Usměvavá kráska z Fulneku nepatří zrovna mezi klasické typy modelek, ale pro muže má uhrančivá Petra své kouzlo. Tomu podlehl i hokejový útočník Třince Radek Meidl. Před ním zase tenista Radek Štěpánek.

  Tenistka Petra Kvitová s přítelem Radkem Meidlem

 • 8. MÍSTO: Serena Williamsová (34)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 2%

  Mít pro sebe světovou jedničku je snem mnohých mužů. Američanka patří do kategorie žen, které je za co chytnout. Chytil si ji i rapper Drake, ale podle spekulací bulvárních zámořských novin je Serena opět nezadaná.

  Serena Williamsová je úřadující světová tenisová jednička

 • 7. MÍSTO: Agnieszka Radwaňská (26)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 4%

  Čerstvá vítězka Turnaje mistryň působí jako zakřiknutá šedá myška, ale v hlasování seznamky se Polka vyšplhala překvapivě vysoko. Možná za to mohou i její nahé fotky pro speciální vydání magazínu ESPN.

  Tyhle nahé snímky Radwaňské pobouřily polskou katolickou obec

 • 6. MÍSTO: Garbiňe Muguruzaová (22)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 5%

  Smyslná Španělka jejíž šarm podtrhují i jihoamerické geny. Narodila se totiž v hlavním městě Venezuely Caracasu. Má našlápnuto na to, že by se mohla časem stát klidně nejžádanější kráskou.

  Garbiňe MuguruzaováGarbiňe Muguruzaová

 • 5. MÍSTO: Angelique Kerberová (27)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 10%

  Stejně jako Wozniacká má Němka kořeny v Polsku. Její otec i matka právě z této slovanské země pocházejí. Že se dostala do pětky nejžádanějších tenistek na flirt, je ale velkým překvapením.

  Angelique Kerberová

 • 4. MÍSTO: Caroline Wozniacká (25)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 11%

  Další z bývalých světových jedniček je pro pány žádaným zbožím. Po rozchodu s golfistou Rorym McIlroyem je Dánka sama. I ona se ráda nechá fotit pouze v plavkách, jak předvedla nejen pro časopis Sport Illustrated. Série snímků v trenkách pro oděvní značku je toho důkazem.

  Dánská tenistka předvedla svůj šarm i na poušti

 • 3. MÍSTO: Eugenie Bouchardová (21)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 19%

  Kanadská princezna na sebe upozornila loni, kdy se dostala až do finále Wimbledonu s Petrou Kvitovou. Její kariéra stagnuje, ale u sponzorů je stále žádaná. Často se objevuje i na titulních stránkách prestižních magazínů.

  Eugenie Bouchardová na slavnostní recepci před začátkem Wimbledonu

 • 2. MÍSTO: Maria Šarapovová (28)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 21%

  Dlouhonohá Ruska je po rozchodu s tenisovým kolegou Grigorem Dimitrovem stále sama. S muži nemá štěstí. Vždyť jí nevyšel ani vztah s basketbalistou Sašou Vujačičem, kterého si měla brát. Připravilo ji o první místo v žebříčku její chladné vzezření?

  Maria Šarapovová patří k nejkrásnějším sportovkyním světa

 • 1. MÍSTO: Ana Ivanovičová (28)

  KOLIK PROCENT ZÍSKALA: 24%

  Bývalá světová jednička působí jako nevinný andílek a často vyhrává ankety o nejkrásnější tenistku na okruhu WTA. Pánové mají ale smůlu. Srbka je zamilovaná do německého fotbalového reprezentanta Bastiena Schweinsteigera.

  Módní ikona Ana Ivanovičová


 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze