VIP Sport

10. listopadu 2015 • 16:50

Unikátní FOTO klíčových mužů Slavie: KDO je KDO?

Autor:

Z doby temna vysvobodili Slavii na začátku sezony noví majitelé. A v neděli se početná čínská delegace v čele s šéfem Čchanem Čchao-Tuoem na svou akvizici podívat! Ve VIP prostorech Slavie bylo na nedělním derby s Bohemians (2:2) mnoho čínských tváří. Vedení společnosti CEFC se přišlo podívat na klub, v němž od září drží 60procentní podíl!V Edenu se tak konečně sešli všichni muži, kteří nově tahají za červenobílé nitky místo bratrů Řebíčků – především majitelé Čchao-Tuo s Jiřím Šimáněm!

Na starost si je vzal bývalý ministr obrany Jaroslav Tvrdík, který skrze česko-čínskou komoru prodej Slavie zprostředkoval. „Představení stadionu,“ napsal pak ke snímku, na němž kromě bossů pózuje i jeho syn Tomáš a šéf Fortuny Marek Dospiva.

Mocní tak na vlastní oči viděli čtyři góly a remízu sešívaných s outsiderem z Ďolíčku. „Jsem strašně nespokojený. Jako pokaždé jsme začali strašidelně, ale dneska to byl extrém,“ zlobil se kouč Uhrin poté, co slávisté dotahovali ztrátu 0:2. Svázal snad fotbalistům dohled vlivné návštěvy? "To šlo mimo ně. Navíc my musíme umět hrát pod tlakem,“ má jasno Uhrin.

KDO JE KDO NA FOTOGRAFII?
1 - sponzor Marek Dospiva (46)
Spoluzakladatel finanční skupiny Penta, které patří Fortuna, ta sponzoruje Slavii částkou 8 milionů Kč/rok
2 - majitel Jiří Šimáně (65)
Prezident a menšinový vlastník Slavie, spolumajitel holdingu Unimex a aerolinek Travel Service. Osobní majetek: 11,3 miliardy korun
3 - majitel Čchan Čchao-Tuo (40)
Předseda dozorčí rady a většinový vlastník Slavie, ředitel čínské investiční společnosti CEFC. Kapitál společnosti: 42,3 miliardy korun
4 - Jaroslav Tvrdík (47)
Místopředseda dozorčí rady Slavie, zprostředkovatel prodej Slavie do čínských rukou
5 - Tomáš Tvrdík (10)
Syn Jaroslava Tvrdíka

Zatím poslednímu zápasu Slavie dohlíželi klíčoví muži

720p 480p 360p 240p
Slavia - Bohemians: Jaroslav Tvrdík a Jiří Šimáně pozvali na fotbal Číňany
 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze