VIP Sport

11. prosince 2015 • 12:40

Z ostudy na Bohemce přímo do hospody: Takhle Jablonec slavil prohru!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jen co naskočil na Peltův jablonecký koráb, už tam prý Ivan Horník (64) lítá jako na řetízkáči. No není divu! Stačí se podívat na »smuteční« hostinu zoufalých Galacticos, která proběhla hned po porážce na Bohemce (1:2).„Ten tým si prostě nesedl jako celek,“ pravil kouč Šilhavý. Možná i proto je nyní už trenérem bývalým, neboť jablonečtí plejeři si evidentně sednout umí.

V sobotu po další sezonní blamáži si dřepli do jedné z pražských náleven. Proč nezužitkovat zájezd do stověžaté matičky k něčemu pořádnému, no ne?

720p 480p 360p 240p
Takhle fotbalisté Jablonce slavili po prohře na Bohemce

Že po podzimu, během kterého přivedli Jablonec zpět k nálepce provinční klub, příliš netruchlí, dokázali už tím, že svou »dokopnou« živě sdíleli na internetu. „Vás nese*e, že jste prohráli?“ podivoval se jeden z fandů, který si veselé halekání pustil.

Na to samé se asi bude ptát i Ivan Horník, kterého šéf Pelta povolal z bafuňářského záhrobí, aby mu hvězdy prosel a srovnal. „Člověk si nemůže ani spočnout,“ pravil na záznamu s umakartovým čelem spící Lukáš Masopust, jako by předjímal, že teď to bude v Jablonci pěkný fičák.

Martin Pospíšil cvičil vítězné chorály.
Martin Pospíšil cvičil vítězné chorály.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze