VIP Sport

17. prosince 2015 • 14:57

Legendární Navrátilová slaví s krásnou Julií: Osladily si výročí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to tehdy velká sláva, když se nám dvě holky vdávaj, chtělo by se veršovat. A proč ne! Vždyť tenisové legendě Martině Navrátilové (59) i její lásce Julii Lemigové (43) je do zpěvu. Předevčírem oslavily výročí svatby a pořádně si ho osladily.A teď může osmnáctinásobná grandslamová vítězka hrdě křičet do světa, že s bývalou sovětskou miss rozhodně nešláply vedle! Svůj velký den si připomněly romantickou večeří při svíčkách.

„Oslava našeho prvního výročí,“ připsala na Twitter Martina pod fotku, kde se na propletených prstech blýskají dva snubní prstýnky.

Po boku Julie, se kterou na Floridě společně vychovává její dcery Victorii (9) a Emmu (14), jen září. „Jsem teď úplně spokojená. Mám úžasnou rodinu se dvěma dětmi,“ rozplývala se na nedávné tenisové exhibici v Indii.

Navrátilová, která se ke své orientaci přiznala téměř před pětatřiceti lety, vždy bojovala za práva homosexuálů. Ze svatby s ženou však byla rozklepaná. „Jsem trošku vyplašená a zároveň cítím úlevu. Je mi osmapadesát a poprvé jsem se vdala,“ povídala vloni. Teď už se bát rozhodně nemusí. Vše funguje, jak má.

Martina a její o šestnáct let mladší partnerka zářily na svatbě štěstím.
Martina a její o šestnáct let mladší partnerka zářily na svatbě štěstím.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze