VIP Sport

21. prosince 2015 • 22:00

Hokejista Gretzky na prodej! Dům za 202 milionů už nechce

Autor:

Sháníte pěkné bydlení? Máte rádi hokejové legendy? Pak se rychle koukněte na výpis z účtu! Pokud tam máte 202 milionů korun, můžete si udělat bohaté Vánoce: Wayne Gretzky (54) totiž prodává své sídlo u Los Angeles!Jestli vám stav konta zatím nedovolí tenhle nákup realizovat, pojďte to u Gretzkých aspoň skouknout.

Luxusní hacienda ve Westlake Village má 809 metrů čtverečních. Na zahradě bazén, fontánu, uvnitř pět ložnic, šest koupelen, tělocvičnu, tmavý obývák s krbem a portrétem Wayna, který je v ceně nemovitosti, bělostnou kuchyň…

Dům je vlastně tak trochu v akci – po slevě. Zatímco před rokem byl nabízen za 10,5 milionu dolarů, nyní už jen za 8,195 milionu. Reálná cena je podle expertů sice jen 7 milionů (což by při nynějším kurzu 24,7 za dolar bylo 173 milionů korun), ale kdo si může doma říct: Tady bydlel Wayne Gretzky, největší z legend hokejové NHL?

Ještě počkáte, až přijde výplata, Kanaďan cenu zase o kus srazí a k tomu spadne dolar? Jasně, co teď v Kalifornii… Včera tam bylo dvacet stupňů a pálilo slunko, to není pro našince zrovna vánoční atmosféra.

Takhle vypadá Gretzkyho dům v noci.
Takhle vypadá Gretzkyho dům v noci.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze