VIP Sport

5. ledna 2016 • 15:12

Smutné loučení rodiny se Srničkem (†47) v Bohumíně: Nejbližší plakali v dresech u rakve

Autor:

Rodina, nejbližší přátelé, delegace ze Sparty, fotbalového svazu, ale i z anglického Newcastlu. Ti všichni se přišli naposledy rozloučit s tragicky zesnulým gólmanem Pavlem Srničkem (†47), který minulý týden zemřel na následky srdečního kolapsu.V jeho rodném Bohumíně praskala obřadní síň ve švech. Přes 200 lidí se dostavilo na mši za bývalou oporu národního týmu, trenéra letenských brankařů, ale hlavně skvělého člověka a kamaráda.

„S Pavlem odešel ze světa kus dobroty a lásky,“ neslo se ve smuteční řeči a všichni přítomní, kteří se do místnosti vešli, museli jen zarmouceně pokývat hlavami.

Srničkovu rakev obklopila záplava věnců, které přinesly reprezentační legendy jako Tomáš Ujfaluši s Markem Jankulovskim či jeho sparťanští kolegové Miroslav Baranek, Martin Hašek nebo Jaroslav Hřebík.

Při posledním rozloučení samozřejmě nemohla chybět ani rodina. Například bratr Milan, jenž byl u gólmanova lůžka až do jeho odpojení z přístrojů 29. prosince, si na sebe vzal »Srňův« podepsaný dres z Newcastlu. Odpočívej v pokoji, Pavle!

Při rozloučení nejbližších v Bohumíně přehráli na plátně i Srničkovy fotbalové úspěchy.
Při rozloučení nejbližších v Bohumíně přehráli na plátně i Srničkovy fotbalové úspěchy.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze