VIP Sport

7. ledna 2016 • 12:15

Čech šokoval Anglii! Fanoušci zírali, hvězdu Arsenalu potkali ve vlaku

Autor:
Petr Čech hvězdnými manýry rozhodně netrpí ###BLOK-TOP-VIDEA###

I když jsou jeho zákroky často považovány za výkony z jiné planety, Petr Čech je opravdu jenom člověk. A teď to jen potvrdil, když během několika volných dní, které v Arsenalu dostal, využil k cestě k velkému překvapení anglických médií běžné vlakové spojení.Z pohledu obyčejného člověka nic neobvyklého, v kontextu absolutní hvězdy Premier League je to však už jiná písnička. Drtivá většina borců slavné ligy totiž využívá pro své cesty luxusní auta, někteří se nerozpakují sednout do soukromých tryskáčů.

A byl to právě Arsenal, který rozbouřil veřejné mínění v listopadu loňského roku, když vyrazil na zápas Premier League letadlem. Na tom by nebylo nic divného, kdyby cesta do Norwiche netrvala pouhých 14 minut letu. „Tahle cesta se dá zvládnout za dvě hodiny po zemi. Prostě šílené rozhodnutí,“ vzkázala třeba Ella Gilbertová z iniciativy Plane Stupid.

Pořádný rozruch vzbudila i hvězda Manchesteru United Memphise Depay, který navzdory mizerným výkonům dorazil na trénink "reds" v luxusním voze značky Rolls Royce, což se podle nepsaných pravidel klubu u takto mladých hráčů nedělá.

Česká reprezentační jednička si však na hvězdné manýry nepotrpí. A fanouškům to také náležitě ukázala. K překvapení cestujících se hvězda Arsenalu usadila na vlak a vydala se na cestu domů.

Že se stal středem zájmu všech, není třeba zdůrazňovat. Vždyť kdy na běžné vlakové lince potkáte držitele rekordního počtu nul v Premier League (171) a jednoho z nejlepších brankářů světa?

Petr Čech překvapil všechny cestujícíPetr Čech překvapil všechny cestujícíVše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, petr čech
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze