VIP Sport

28. ledna 2016 • 05:00

Tenisové duo H+H v Austrálii válí: Podraz, odpuštění a usmíření za 20 mega!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mohly mít na kontech o pěkných pár milionů více! Elitní tenisové deblistky Andrea Hlaváčková (29) s Lucií Hradeckou (30) litují sezony, kdy byly bez sebe. Na letoším Australian Open už jsou ale opět ve finále čtyřhry!Vrhly se na sebe celé vysmáté. Andrea s Luckou se dostaly do finále grandslamového Melbourne, zrovna přetlačily Číňanky 3:6, 6:3, 6:1. „Věděly jsme, že máme velkou šanci se tady dostat poprvé do finále, a podle toho začátek vypadal. Ale je super to takhle obrátit,“ juchala Hlaváčková.

Podraz a odpuštění

Vyhrály spolu dva grandslamy, na dalších dvou byly ve finále, o zlato si zahrály i na olympiádě v Londýně. Patřily mezi deblovou elitu. Jenže na konci roku 2013 oznámila Andrea zděšené Lucce, že s ní končí a dál bude hrát se Šafářovou! „To je podraz! Jak si teď mám rychle někoho sehnat?“ zoufala si Hradecká.

Půl roku se na sebe téměř nepodívaly, ale po mizerné sezoně Hlaváčková přilezla za parťačkou s omluvou. „Byla to chyba, promiň. Kdybys chtěla, mohly bychom to zase zkusit...“ prosila. Usmíření? Ano! Hradecká kývla a od loňska jsou zase spolu. A teď jejich kouzlo konečně začíná fungovat! „Vzhledem k výsledkům i projevu na kurtu jsme za ten rok a čtvrt teď v nejlepší formě,“ připustila Hradecká.

České tenistky se na postup do finále nadřely
České tenistky se na postup do finále nadřely

Vyplatilo se

Vyplatilo se jim to i finančně, zase vydělávají! Bez sebe si za rok 2013 přišly dohromady na 13 milionů Kč, spolu mají za rok a měsíc už přes 20 milionů korun! Za postup do finále Australian Open se totiž dává šek na 5,7 milionu Kč, ve finále budou hrát o jednou tolik! Tohle usmíření se vážně vyplatilo!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze