VIP Sport

13. února 2016 • 17:25

Životní výměny Štěpánka a Vaidišové: Jak s nimi jde čas?

Autor:
 • Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek jsou opět spolu! Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek jsou opět spolu!FOTO:

  Je to přesně devět let, kdy si vyšli na první rande. Psal se srpen 2007 a tenisová láska Radka Štěpánka (37) s Nicole Vaidišovou (26) byla servírována do světa. Nerozhodný tiebreak rozpletla po třech letech svatba, ale jejich vztah dostal za další 3 roky pořádně za uši. Skončil rozvodovým kanárem, ale tahle drtivá porážka je nerozhodila. Na konci loňského roku začali úplně nový zápas. Jak jde čas Radka a Nicole?

 • Srpen 2007: Poprvé na rande

  Milovali romantické procházky na Kampě a možná to je přivedlo dohromady. První randíčko si dali v srpnu 2007, od té doby toho spolu hodně prožili. Podporovali se v kariérách, chodili si fandit na zápasy, jenže na začátku roku 2010 Nicole překvapivě oznámila, že s tenisem končí. Že by se chystalo něco velkého? Přemýšlejí snad o dětech?

  RADEK STĚPÁNEK A NICOLE VAIDIŠOVÁ.

 • Červenec 2010: Štěpánek a Vaidišová - Velkolepá svatba

  To velké se stalo čtyři měsíce poté, kdy Nicole sekla s tenisem! Svatba – 17. července patřila katedrála sv. Víta jen Štěpánkovi s Vaidišovou. Na Pražském hradě si řekli ANO. Nechyběl u toho Radkův kamarád Jaromír Jágr, Petr Čech přijel až později na veselku do Ledeburských zahrad.

  Svatba Vaidišové a Štěpánka.

 • Duben 2013: Rozcházejí se

  Pouze tři roky trvalo tenisové manželství českého daviscupového hrdiny a bývalé 7. hráčky světa. Štěstí v neštěstí bylo, že neměli žádné potomky. Zbývalo »jen« rozdělit stamiliony, začal se chystat rozvod. Kdo vlastně stál za jejich rozchodem?

  Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se na rozdělení majetku dohodli

 • Červen 2013: Radek miluje Kvitovou

  „Zatímco se Radek Štěpánek s Petrou Kvitovou tajně scházejí v australském Eastbourne, jeho stále ještě manželka Nicole Vaidišová si v Praze stěhuje věci do domu rodičů. Příběh zamilovaného páru pomalu končí,“ psalo se v deníku Blesk. Ano, jejich manželství rozbil mimo jiné i vztah s českou tenisovou jedničkou.

  Radek Štěpánek a Petra Kvitová.

 • Srpen 2013: Radek a Nicole jsou rozvedeni

  „Mohu potvrdit, že mé manželství s Nicole Vaidišovou před pár týdny fakticky skončilo. Takový je život. Stává se, že to někdy nevyjde, a nám to bohužel nevyšlo. S Nicole jsme se domluvili jako dospělí rozumní lidé na podmínkách našeho rozchodu i formálního rozvodu, vše probíhá korektně,“ vzkázal tehdy Štěpánek.

  Radek Štěpánek.

 • Prosinec 2013: Nicole randí s Adamem Pavláskem

  Zatímco se její bývalý manžel těšil na společné Vánoce s novou přítelkyní Petrou Kvitovou na Floridě, Vaidišová podle svého statusu na sociální síti zmizela do Arizony. A ne sama! Vyfotila se ve vířivce, kde jsou vidět její nohy po boku mužských a z tenisového zákulisí vytryskla šokující spekulace. Druhé končetiny patřily Adamu Pavláskovi, bývalému příteli Petry Kvitové!

  Radek Štěpánek a Petra Kvitová

 • Únor 2014: Pavláska střídá golfista Daniel Suchan

  Tenisová princezna nesmutnila po exmanželovi Štěpánkovi, který ji kvůli Kvitové opustil. Nicole si našla za Radka už druhou náhradu. Vztah s Pavláskem trval jen pár týdnů, v únoru 2014 začala randit s českou golfovou nadějí Danielem Suchanem. Dali se dohromady na Floridě, kde oba trénovali.

  Pavláska střídá golfista Suchan.

 • Duben 2014: Radek se rozchází s Kvitovou

  Byl tomu rok, co slavná dvojice šokovala svým vztahem, ale velká tenisová láska dlouho nevydržela. Kolem rozchodu chvíli mlžili, pak šla Kvitová s pravdou ven: „Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné,“ napsala na sociální síti. Konec byl tehdy překvapením i pro rodiče obou tenisových hvězd, kteří se často potkávali.

  RADEK ŠTĚPÁNEK A PETRA KVITOVÁ.

 • Říjen 2015: Nicole už není se Suchanem

  Zprávu o rozchodu pustila Nicole do světa opravdu netradičně – na tričku měla napsáno: „No boyfriend, no problems.“ (v překladu: Bez přítele nejsou problémy.) Tak skončil románek, který popravdě nevypadal na letité pokračování.

  Nicole Vaidišová

 • Prosinec 2015: Radek a Nicole zase spolu

  „Rozhodčí v jejich manželství zahlásil aut! Jestřábí oko však dva a půl roku po rozvodu ukázalo: Dobrý míč! Radek Štěpánek (37) a Nicole Vaidišová (26) jsou opět pár!,“ informoval včera jako první deník Blesk. Jak bude tenhle tenisový maraton pokračovat?

  Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová už jsou zase spolu.

  Radek Štěpánek a Petra Kvitová.
  Radek Štěpánek a Petra Kvitová.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze