VIP Sport

18. února 2016 • 13:55

Sókrates, nebo sestry Williamsovy? Strýcová či Šafářová stírají Boučka!

Autor: ,

V krátkých videoklipech zvou české tenistky na pražský turnaj WTA Tour. Karolína Plíšková, Lucie Šafářová a Barbora Strýcová se proměnily v herečky a v upoutávkách na dubnový J&T Banka Prague Open parafrázují citace slavných filozofů Konfucia či Sókratése a poučují moderátora Libora Boučka.Pro propagaci akce se tenistky fotily na plakát a především natočily rozhovory. "Asi na to nejsem ten typ, moc mi to nešlo. Tu jednu větu jsem dělala asi hodinu," smála se Plíšková při vzpomínce na natáčení. "Všechna poklona hercům. Nebylo pro mě lehké říct tři věty, jak to štáb chtěl, ale byla to sranda," doplnila Strýcová.

Všechny tři klipy jsou koncipovány jako krátké rozhovory s moderátorem. Strýcové se Bouček ptá, jestli nemá někdy chvíli, kdy se jí na kurt nechce. "Kdo chce hýbnout světem, musí hýbnout sebou, tak se seberu a jdu," odvětí tenistka a Bouček reaguje slovy, že to říkají americké hvězdy sestry Serena a Venus Williamsovy. "Kdepak, Sókratés," usadí moderátora Strýcová.

Včera jsme představili nové logo turnaje, nový grafický styl a nové vizuály, kterým dominují Bára, Karolína a Lucka. Součástí startující kampaně bude i série rozhovoru, ve kterých hrají všechny tři tenistky. Jako první můžete shlédnout ten s Bárou.

Zveřejnil(a) J&T Banka Prague Open dne 18. únor 2016


Královna es loňské sezony Plíšková na popíchnutí, jestli toho zase moc nenamluví, říká: "Slovo má lehkost větru a sílu hromu, jako servis." To prý má z bulvárního deníku, konstatuje moderátor a hráčka mu vysvětlí, že se jedná o citát Victora Huga.

V dialogu Šafářové s Boučkem zazní citát čínského filozofa. "Víte, v tenise máte lajny a v životě si jediná omezení klademe my sami," odpovídá tenistka na dotaz, jak vidí své šance. "To říká váš trenér," myslí si Bouček, že jde o rady jejího kanadského kouče Roba Steckleye. "Ne, Konfucius, pane Boučku," opraví ho Šafářová.

Na závěr klipu se objeví hesla prezentující celosvětově ženský tenis - síla, krása a rychlost, doplněná navíc o slovo chytrost a termín turnaje 25. až 30 dubna. "Byla to zábava, ale zapamatovat si dvě věty je mnohem těžší, než jsem si myslela," řekla Šafářová. "Snad se na to dá koukat...," doufá Plíšková.

Česká tenistka Barbora Strýcová v debatě se svým trenérem Tomášem Krupou
Česká tenistka Barbora Strýcová v debatě se svým trenérem Tomášem Krupou

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze