VIP Sport

24. února 2016 • 11:46

Sexy tenistka Cibulková: Proč si v Mexiku drasticky zničila ruce?

Autor:

Je mladá, krásná a úspěšná. Nyní však slovenskou tenistku Dominiku Cibulkovou (26) potkala nepříjemná událost. Po tréninku v Mexiku ji vlhkost naprosto zdevastovala dlaně.Fanoušci jsou od ní zvyklí na provokativní snímky a sexy pózy. V neděli večer však slovenská kráska všechny svoje příznivce naprosto vykolejila. Na svém profilu na Facebooku vystavila úplně zničené dlaně. „I takto vypadají pracující ruce. Po půlhodině tenisu v mexickém vlhku,“ napsala Cibulková k fotografii zničených rukou.

Takhle vypadají zdevastované ruce tenistky Dominiky CibulkovéTakhle vypadají zdevastované ruce tenistky Dominiky Cibulkové

Dřina se vyplatila. Turnaj v Acapulcu začala Cibulková vítězstvím bez ztráty gamu. Španělku Lourdes Domínguezovou smetla dvakrát 6:0 za 52 minut a porazila ji i ve čtvrtém vzájemném utkání. "Šlo to fajn. Neřekla bych, že jsem hrála nějak zvlášť dobře. Hrála jsem, co jsem potřebovala," uvedla Cibulková.

V Mexiku se jí však daří. V roce 2014 zde získala svůj čtvrtý a zároveň poslední turnajový triumf. V letošní sezoně odehrála pouze 12 zápasů, ze kterých čtyřikrát odešla jako poražená.

Dominika Cibulková ráda tráví přípravu v teplých krajinách
Dominika Cibulková ráda tráví přípravu v teplých krajinách

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze