VIP Sport

24. února 2016 • 15:38

Del Piero chtěl Nedvědovu pozici v Juventusu: Z kámoše je nepřítel!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To je tak, když si na prsou hřejete hada a nevíte o tom. Modla fotbalového Juventusu Pavel Nedvěd (43) už ví, jak chutná zrada. Co se stalo? Kdo se ho snažil zradit?S Alessandrem Del Pierem (41) byli velcí kmoši. Odkopali spolu za »Starou dámu«, jak se turínskému týmu přezdívá, osm sezon. Svorně mydlili golf za »Méďovou« vilou v luxusní čtvrti La Mandria a jejich rodiny se přátelily. S tím je zřejmě konec, protože z Alessandra se stal Jidáš!

Podle italských médií se totiž začal drápat na funkci v managementu Juve, kde už na postu viceprezidenta sedí Pavel. Možná, že »Alex« bažil i po roční prémii 8 milionů korun, kterou Nedvěd za náplň své funkce pobral loni v říjnu. Jenže narazil!

„Organizace Juventusu potřebuje mít ve vedení klubové legendy, ale my máme Nedvěda, který svoji práci vykonává dobře,“ zastal se rodáka ze Skalné u Chebu proti rodilému Italovi sportovní direktor Juventusu Beppe Marotta. „S Del Pierem jsme se rozešli v dobrém,“ dodal diplomaticky boss. Teď je na Pavlovi, jak se rozejde s Alessandrem...

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze