VIP Sport

8. března 2016 • 10:40

Jágr se vrátil po dlouhém tripu domů: Čekala ho opálená prdelka!

Autor: mik, ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předlouhých devět dní na něj na Floridě čekala samotinká. A tak si Veronika Kopřivová (24) dala záležet, aby byl návrat Jaromíra Jágra (44) domů z »tripu« Panterů pohádkový. Návrat domů byl kouzelný, ale do haly už tolik ne. Jágr a spol. prohráli s Bostnem v prodloužení 4:5.Jako správná hospodyňka totiž dobře věděla, že až se její milý vrátí v neděli z nekonečného, navíc hodně nepodařeného »výletu«, musí být všechno bez chybičky.

Panthers totiž na hřištích soupeřů rupli hned čtyři duely z pěti (3:4 sn, 1:3, 3:2, 2:3, 1:5), takže bylo nasnadě, že Jaromír se nebude zubit od ucha k uchu. A sexy blondýnka zná recept na chmury dokonale! Sladká dobrota, ideálně bábovka, určitě přijde Jardovi k chuti.

„Kdyby si náhodou někdo myslel, že se tady dloubu v nose, tak ať si to klidně myslí dál,“ popíchla Veronika škarohlídy fotkou na Instagramu, kde si opaluje zadeček v plavkách. Že by jen tak lelkovala? Vůbec ne!

„Neděle od slova nedělat? Uklizeno, nakoupeno, napečeno, odcvičeno a teď válečky za barákem, a čekám na…“ Zbytek vzkazu pak Verča stylově »zašifrovala« do barevných piktogramů. A co svému milému vlastně napsala? Rozšifrovali jsme to za vás.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová tvoří pár, což potvrdilo i tohle selfie
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová tvoří pár, což potvrdilo i tohle selfie

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud