VIP Sport

10. března 2016 • 10:51

Jágr vzal lásku Veroniku do herny. Zase překonával rekordy, pochlubila se

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako malí Jardové! Dlouhých devět dní se toulal po hokejových cestách, pak se vrátil domů, aby své lásce Veronice osamělé chvilky vynahradil. Hokejový fenomén Jaromír Jágr (44) ji vzal do herního domu, kde si pořádně zablbli! A »Džegr« prý zase překonával rekordy.Konečně na sebe měli trochu času, a jak je jejich zvykem, nebaví je sedět doma. Tak Jágr pro svoji milovanou Veroniku vymyslel speciální program. „Tak takhle nějak to vypadá, když máme čas jen pro sebe a razíme za zábavou,“ pochlubila se Kopřivová na sociální síti, kam umístila video.

Blikající automaty, videohry a hlavně basketbal! Ten Jardu očividně podle videa nadchnul. Sázel jeden koš za druhým a hrdá Veronika vše pozorně natáčela. K videu ještě dodala pár slov, které mluví samy za sebe – láska, den volna, puberťáci, baskeťák, opět překonal rekordy.

Jágr se svojí holkou
480p 360p 240p

Žena, která největší české hokejové hvězdě snáší modré z nebe, navaří mu, upeče, jak to má rád, dostává za své činy to samé zpět. Vztah jim klape, ale na ledě by to chtělo lepšit formu.

Panthers totiž poslední tři zápasy prohráli, ztratili nadějný náskok na play off a budou muset zabrat, aby na slunné Floridě po třech letech opět zažili nejzáživnější část hokejové sezony. Jágr by si to za své fantastické výkony určitě zasloužil.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová tvoří pár, což potvrdilo i tohle selfie
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová tvoří pár, což potvrdilo i tohle selfie

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze