VIP Sport

15. března 2016 • 11:00

Jágr poprvé řekl, že MILUJE Veroniku. Ale proč při tom mluvil o opici?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když se Jaromír Jágr (44) v neděli podělil na sociálních sítích o fotku, jak po vítězném zápase s Philadelphií míří opět do tělocvičny, asi netušil, co tím vyvolá. Někteří fanoušci totiž začali řešit, že má v ruce jiný telefon, než který propaguje v reklamě. Tak jim teď Jágr poslal další vtipný vzkaz, ve kterém také přiznal, jak to má vlastně s novou přítelkyní Veronikou (24).„Pro všechny ‚kritiky‘, co nechápou, že člověk může mit vícero telefonů, že i když děláš reklamu na pivo, tak se občas musíš napít vody, jinak by se s tebe stal alkoholik,“ rozepsal se Jágr ve svém příspěvku na facebooku.

Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou už nafotil i reklamu
Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou už nafotil i reklamu

A pak to přišlo... „Když se jednou vyfotíš s jinou (opice a iPhone), tak to neznamená, že jsi přestal milovat tu svojí (Veronika a Huawei),“ smála se žijící hokejová legenda a připojila patřičný obrázkový doprovod.

Jágr tak poprvé veřejně „proflákl“, že půvabnou blondýnku Veroniku, která mu ráda peče bábovky, opravdu miluje...

Jágr v noci znovu zasáhl do dějin. Howe už se mu dívá na záda
720p 480p 360p 240p

Pro všechny ,, kritiky ,, , co nechápou , že člověk může mit vícero telefonů.......,že ikdyž děláš reklamu na pivo, tak...

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 14. březen 2016
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze