VIP Sport

19. března 2016 • 15:00

Na lavičce Realu někdy bývá dost…: To je puch, někdo si pšouknul!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořekadlo říká: „Prdy nevoní, ani kdyby byly voňavkářovy!“ Platí to i o fotbalovém megaklubu Realu Madrid, jehož hráči si museli během tréninku »vychutnat« závan tělní neřesti. Některá z milionových hvězd to prostě neudržela…»Bílému baletu« zrovna vrcholila denní příprava a část hvězdného mančaftu musela usednout na lavičku. Jenže to neměli dělat!

Podle odhadu z videa ucítil nesnesitelný smrad jako první obránce Marcelo, který si nejprve mikinou zakryl nos, pak okamžitě z legrace označil viníka. Jeho prst směřoval do zadní řady, kde sedělo dalších pět spoluhráčů, ale »upustit« mohl i některý z asistentů!

Zřejmě někdo z parťáků trenéra Zidana si dal k obědu fazolový nášup a jeho útroby vypouštěly smrduté plyny. „To je puch!“ mumlali si Isco, Marcelo a další a schovávali nosy do prstů i do oblečení. Jejich pohledy marně hledaly »tchořího« viníka.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze