VIP Sport

19. března 2016 • 15:00

Na lavičce Realu někdy bývá dost…: To je puch, někdo si pšouknul!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořekadlo říká: „Prdy nevoní, ani kdyby byly voňavkářovy!“ Platí to i o fotbalovém megaklubu Realu Madrid, jehož hráči si museli během tréninku »vychutnat« závan tělní neřesti. Některá z milionových hvězd to prostě neudržela…»Bílému baletu« zrovna vrcholila denní příprava a část hvězdného mančaftu musela usednout na lavičku. Jenže to neměli dělat!

Podle odhadu z videa ucítil nesnesitelný smrad jako první obránce Marcelo, který si nejprve mikinou zakryl nos, pak okamžitě z legrace označil viníka. Jeho prst směřoval do zadní řady, kde sedělo dalších pět spoluhráčů, ale »upustit« mohl i některý z asistentů!

Zřejmě někdo z parťáků trenéra Zidana si dal k obědu fazolový nášup a jeho útroby vypouštěly smrduté plyny. „To je puch!“ mumlali si Isco, Marcelo a další a schovávali nosy do prstů i do oblečení. Jejich pohledy marně hledaly »tchořího« viníka.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze