VIP Sport

25. března 2016 • 17:30

Kdo je majitelka Marseille? Margaritě je 53 a porodila dvojčata

Autor:

Když Liberec v říjnu zvítězil v základní skupině Evropské ligy na půdě Marseille 0:1, musela udělat ve francouzském klubu vítr. To už ale byla majitelka Olympiqu Margarita Louis-Dreyfus (53) v čtvrtém měsíci těhotenství! V pondělí přivedla na svět dvojčata!Psal se rok 2009. Margarita se musela vypořádat s tragickou rodinnou událostí – pochovala manžela Roberta, jenž podlehl po dlouhém boji leukémii. Přebrala po něm bohatou firmu, udělala za osobním životem tlustou čáru a začala nový život.

I když měla »na krku« tři děti, o obchod s komoditami se dokázala postarat. Stejně tak se jí dařilo na sportovní úrovni, kde si vzala pod křídla francouzský fotbalový klub. Co se však soukromí týká, vykročila do života od nuly.

Margarita Louis-Dreyfus, majitelka fotbalového klubu Olympique Marseille, porodila v 53 letech dvojčata.
Margarita Louis-Dreyfus, majitelka fotbalového klubu Olympique Marseille, porodila v 53 letech dvojčata.

Margarita potkala bývalého švýcarského plavce Philippa Hildebranda (povoláním bankéř), zakoukala se do něho a netrvalo dlouho a znovu se zamilovala.

Majetek ruské rodačky se dnes odhaduje na 184,8 miliard korun, ale moc ani peníze ji nezkazily. Našla motivaci na novou rodinu, kterou počala i v pokročilém věku a v pondělí porodila dvojčata! Třiapadesátiletá obchodnice přes svého mluvčího vzkázala: „Matka i děti jsou v pořádku,“ zněla strohá zpráva.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze