VIP Sport

1. dubna 2016 • 10:13

Na Djokoviče to zkoušeli i z tribuny: Sexy provokace Berdychovy Ester!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak konečně porazit tenisového krále Djokoviče? To řeší nejen Tomáš Berdych (30), ale celý jeho tým včetně manželky Ester. Ta na turnaji v Miami dokonce tasila na tribuně rafinované ženské zbraně. Bohužel marně…Pohodila nožkami a odhalila klín. Předklonila se a nechala nakouknout do svého hlubokého výstřihu. Krásná Ester byla v Miami opět středem pozornosti a její provokativní kreace z kurtu moc dobře viděl nejen její milovaný manžel, ale i jeho soupeř. Jenže zatímco v osmifinále její »nedovolené povzbuzování« na Francouze Gasqueta platilo, na světovou jedničku Djokoviče ve čtvrtfinále nezabralo.

„Určitě to byl od prvního až do posledního míčku nejlepší zápas, jaký jsem tady letos odehrál,“ jásal Srb po pohodové výhře. Berdycha porazil podesáté v řadě a vzájemnou bilanci upravil na propastných 23:2! „Asi to mohlo mít na zápas nějaký vliv. Možná tyto faktory ovlivňují psychiku,“ naznačil Djokovič, že už cítí Berdychův komplex.

Tomášova bilance s obry

Djokovič 2:23
Nadal 4:19
Federer 6:16
Wawrinka 5:11
Murray 6:7
Nišikori 1:4
Raonic 2:4
Ferrer 5:8

Český borec se sice obdivuhodně drží mezi nejlepšími, v Top 10 naposledy chyběl před šesti lety, ale na absolutní elitu prostě nemá, i kdyby se rozkrájel. „Chci se těm nejlepším zase o krok přiblížit,“ zopakoval svůj cíl. Asi toho bude muset Ester příště ukázat ještě víc...

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze