VIP Sport

22. dubna 2016 • 12:55

Hokejový idol Jágr v nové reklamní kampani: Božský striptýz!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zbožňují ho a teď jej budou milovat ještě víc! Armáda obdivovatelek hokejové ikony Jaromíra Jágra (44) uvidí svého miláčka polonahého. A dokonce v nadživotní velikosti!Je to známá věc, Jágr se nerad svléká. Mimo spoluhráčů a jeho nejbližších málokdo viděl jeho vysportované tělo v celé kráse. Ale teď se mohou konečně kochat i jeho fanynky! Hokejový svalovec se odhalí v reklamní kampani největšího českého prodejce šperků a hodinek s podtitulem »Náš klenot«.

„Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš něco, čeho si lidé váží,“ řekl Jágr a novou zkušenost si pochvaloval. „V hokejovém na ledě, s hokejkou v ruce, mě všichni dobře znají. Ale v obklopení šperků mě ještě nikdy nikdo neviděl. A to je pro mě obrovská výzva,“ usmál se.

Jágr jako sexy model! Nafotil kampaň pro klenotnickou firmu!
1080p 720p 480p 360p 240p

Přítelkyně Veronika hlídala

Nedají bez sebe ránu, a tak není divu, že při reklamním focení nechyběla ani ona. Jaromírova láska Veronika Kopřivová (25) mu coby zkušená modelka radila s pózováním a bedlivým zrakem hlídala asistentky, které se kolem jejího miláčka motaly.

Na fotcení dohlížela Jágrova přítelkyně modelka Veronika Kopřivová.Na fotcení dohlížela Jágrova přítelkyně modelka Veronika Kopřivová.

Tvář billboardů

Čtrnáctičlenný česko-slovenský štáb za ním před měsícem vyrazil na Floridu a během pouhého dne pořídil ve čtyřech lokacích v Miami sérii fotek, na kterých idol mnoha českých dívek vypadá zatraceně sexy.

Chlapácká vizáž, nekompromisní pohled, doslova sálající sebevědomí. Kvůli focení se nechal i zarůst, jen na vlasy nikomu nedovolil sáhnout. „Jedna šamanka mi kdysi říkala, že právě v nich je moje síla,“ zahnal kadeřnici.

Takže, pánové, pozor na dálniční zácpy a řetězové havárie! Model Jágr bude již od května dráždit řidičky z obřích billboardů podél silnic.

Jágr předvedl i božský striptýz.
Jágr předvedl i božský striptýz.

Témata:  sport, hokej, nhl, jágr, florida
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud