VIP Sport

25. dubna 2016 • 21:33

Skandál v United: Mladíček (18) ukecával sexbombu do trojky s parťákem

Autor:

V osmnácti letech se prosmýkl do prvního týmu slavného Manchesteru United, Timothy Fosu-Mensah si ale se svou kariérou pořádně zahrává. V Anglii se teď totiž řeší jeho „vztah“ s francouzskou hvězdičkou Eglantine-Flore Aguilar (23), kterou dokonce přemlouval k sexu ve třech se spoluhráčem Anthonym Martialem (20). Svou „kontaktáž“ s prsatou kráskou navíc po telefonu prováděl přímo na hotelu večer před zápasem, z čehož přísný kouč Louis van Gaal určitě radost mít nebude...Eglantine-Flore je známá firma, která se už proslavila románkem s anglickým reprezentantem Ashley Colem či hvězdou West Hamu Saido Berahinem, tvrdí také, že si užila i s bouřlivákem Mariem Balotellim. Fanoušci United jí teď nemůžou přijít na jméno, protože špínu na nadějného mladíčka Fosu-Mensaha sprostě prodala bulváru.

Modelka Eglantine-Flore Aguilar už nafotila i lechtivější snímky
Modelka Eglantine-Flore Aguilar už nafotila i lechtivější snímky

Což je pravda, nicméně rodák z Amsterodamu se evidentně nechoval úplně profesionálně. Modelku a hvězdu francouzské reality show si našel na sociální síti, oslovil ji a postupem času došlo i na posílání obrázků. A tady podle deníku The Sun začalo přituhovat.

Přes řeči o „narozeninovém sexu“ se Timothy dostal až k otázce „Máš ráda černé penisy?“, kterou  zřejmě doprovodil i nějakou tou fotečkou… Sám pak na oplátku napsal, že má rád ženy s „velkýma prsama a zadkem“. Oba se ale asi dobře bavili a psali si dál.

Než Fosu-Mensah odjel s týmem United do hotelu na noc před zápasem s Aston Villou. Tam se prý nudil, tak své „kámošce“ zavolal a rozhodl se pro videohovor. K němu přizval právě i parťáka Anthonyho Martiala, kterého před pár dny opustila manželka. Kvůli nevěře.

Ten si s Eglantine prý hezky povídal francouzsky, byl milý a šarmantní a „věděl, jak se chovat k ženě,“ popsala. Zatímco když se dostal ke slovu mladší z dvojice, hned to bylo jen sexu. Fosu-Mensah si o sobě prý moc myslí, ale je „malý ztracený kluk.“

A tenhle malý kluk se druhý den po zápase na hotelu opět nudil… „Anthony říkal, ať přivedeš kamarádku,“ napsal Eglantine-Floře, která se úsměvem otázala, jestli jim snad samotná nestačí. „Zvládneš 2v1? Dva černý kluci,“ reagoval opět Mensah, který si ještě postěžoval, že mu neposlala žádné nahaté fotky. Jenže to už prý bylo na tak počestnou dívku moc…

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze