VIP Sport

1. května 2016 • 14:27

Pařil i »Chřestýš«! Jak trojbarevná Viktoria zapíjela obhajobu titulu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl u toho zase! Fotbalový bafuňář Martin Svoboda zvaný »Chřestýš« a také muž, který měl v minulosti pro Plzeň uplácet rozhodčí, opět slavil titul Viktorie!Západočeši o obhajobě prvenství rozhodli v sobotu výhrou nad sestupujícím Baníkem, a ihned šli už celkově čtvrtý triumf v české lize zapít do nedaleké hospody Na Parkánu.

„Oslavy? Necháváme tomu volný průběh. Ale určitě si je užijeme,” zvěstoval třeba slovenský útočník Michal Ďuriš. A jak Plzeňané řekli, tak udělali!

S hlavami obarvenými do plzeňské trikolory do sebe hráči lili jeden škopek za druhým, až se někteří museli vzájemně podpírat. Jako první odpadl střelec na marodce Jan Holenda, ale to bylo až před druhou hodinou ranní. To se přitom párty Viktoriánů teprve rozjížděla!

Za fotbalisty totiž ještě do pivnice přišel nechvalně proslulý »Chřestýš«, který stejně jako loni zářil radostí. Není divu, soud mu nedokázal vinu při údajně uplaceném duelu Jablonec – Plzeň z března 2012 (rozhodčí tehdy během procesu jaksi ztratili paměť), a tak mohl opět naplno slavit až do úsvitu...

Plzeňští mistři skandovali na balkoně, pustili se i do Sparty. Podívejte se!

Tak jsme mistři, no a co...! Takhle Plzeň slavila čtvrtý titul

720p 360p 240p
Plzeň - Ostrava: Euforie v Plzni! Fanoušci vběhli na hřiště a slavili s hráči

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze