VIP Sport

13. května 2016 • 10:25

Rozhodčí »pod parou« Pilný promluvil: Jak se popere s ostudou?

Autor:

Hned ráno po svém opileckém výstupu byl Marek Pilný (42) v Praze na koberečku u vedení fotbalové asociace. Pak zamířil do Trutnova nejprve krátce do svého bydliště a na schůzi do sídla Okresního fotbalového svazu, kterému ještě stále předsedá...K incidentu se odmítl vyjádřit. „Nejdřív vše vysvětlím disciplinární komisi,“ řekl. Ta ho bude »soudit« už dnes.

Situace, do které se dostal, jej prý mrzí. „Je to velká ostuda. Je to průšvih. Je mi jasné, že jako rozhodčí jsem skončil. Chci zachránit aspoň členství ve svazu, odpracovat si to,“ použil Pilný oblíbenou frázi předsedy Pelty.

Skandální VIDEO! Opilý rozhodčí v Příbrami. Motal se, tancoval a spadl

Sám kromě pískání hraje fotbal za Poříčí a pracuje u firmy Tyco Electronics v Trutnově. Nic prý zatím nevysvětlil ani své rodině, která ho podle něj přesto podporuje.

Podle sousedů má z předchozího manželství dva potomky a před časem se rozešel s přítelkyní. „Někdy možná působí arogantně, ale jinak je to slušný člověk. Nikdy jsme neviděli, že by měl problém s alkoholem. Tomu , co se stalo, nemůžeme uvěřit,“ řekli sousedé.

Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil

Další VIDEO opilého sudího: Bodyguard ho vedl do kabiny, slávisté padali smíchy

Trojice sudích, kteří řídili utkání Příbrami se Slavií, v sídle FAČR. Zleva brankový rozhodčí Jiří Jech, čtvrtý sudí Marek Pilný a asistent Ondřej Pechanec
Trojice sudích, kteří řídili utkání Příbrami se Slavií, v sídle FAČR. Zleva brankový rozhodčí Jiří Jech, čtvrtý sudí Marek Pilný a asistent Ondřej Pechanec

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze