VIP Sport

29. května 2016 • 17:30

Showman Wawrinka: O pauze hrál s podavačem, po výhře se natáčel

Autor:

Švýcarský tenista Stan Wawrinka se při osmifinále French Open proti Victoru Troickému ze Srbska ukázal jako rozený bavič. V zápase sice musel zlomit tuhý odpor soupeře, který ho v tie-breaku obral o druhý set, ale třeba při pauze, kterou si Srb vzal na ošetření, vyzval Wawrinka ke hře podavače míčků.I pro soupeře je nepříjemné, když se tenista na velkém turnaji nechá ošetřovat. Aby Stan Wawrinka v zápase s Troickým nevychladl, při zdravotní pauze si pozval na kurt podavače míčků, aby si s ním zapinkal. A klučina se činil, zaplněné hlediště navíc každý jeho úder odměňovalo potleskem.

"Trochu jsem se nudil, tak jsem si s ním začal povídat. Ptal jsem se ho, jestli hraje tenis. A pak říkám, dobře, pojďme hrát," vysvětloval pak Wawrinka, jak celý nápad vznikl.

A po zápase, který nakonec vyhrál 7:6 (7:5), 6:7 (7:9), 6:3 a 6:2, zase Švýcar předvedl, jak je na tom s moderními technologiemi. Po vítězném míčku popoběhl na lavičku, kde popadl telefon a začal natáčet video na svůj účet na sociální síti Snapchat, při čemž gesty vyzýval fanoušky, aby vstali a spustili pořádný rachot.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze