VIP Sport

3. června 2016 • 14:22

Pohřeb reprezentanta a bohemáka Jakubce (†60): Sbohem, první z šampionů!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zpráva o nečekaném úmrtí Františka Jakubce (†60), který si minulý pátek vzal život skokem ze sedmého patra, všechny hluboce zasáhla. Dnes se s ním přišla do Strašnického krematoria rozloučit rodina, kamarádi i řada fotbalových legend.„Je nám líto, že jsi nás opustil jako první z mistrovského týmu. Budeme na tebe vzpomínat s úctou a tvoje kousky plné fotbalové radosti nám nikdo z paměti nevymaže,“ pravil ve smuteční řeči Jaroslav Němec, který si byl s Františkem hodně blízký. A to v době, kdy Klokani získali historický jediný titul (sezona 1982/83), i později, když jejich kariéry skončily.

Pohřeb fotbalového reprezentanta Františka Jakubce.
1080p 720p 480p 360p 240p

Uctít památku skvělého pravého beka, který odehrál 25 zápasů v národním dresu, přišli i ostatní členové legendárního mančaftu, ale i další osobnosti. Namátkou Karol Dobiáš, Horst Siegl, Petr Rada a samozřejmě i ikona z Ďolíčku Antonín Panenka. „Vždy to byl velmi příjemný společník, veselý a družný. A také výborný fotbalista. Je to smutný konec,“ zavzpomínal Panenka.

Františka Jakubce doprovodila na onen svět čestná stráž z hráčů AFK Podolí, kde poslední léta trénoval, a hlas Bona z kapely U2, který pěl hit Where The Streets Have No Name.

Smuteční síň zaplnily věnce a květiny.
Smuteční síň zaplnily věnce a květiny.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud