VIP Sport

6. června 2016 • 14:44

Ronaldova muchlovačka na jachtě: Tanec u tyče, pak skóroval! S kým?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Pánská jízda skončila! Na jachtu, kde Cristiano Ronaldo (31) až dosud trávil krátkou dovolenou před mistrovstvím Evropy jen s partičkou opálených kamarádů, dorazily baby!Podle snímků, které pořídili španělští fotografové, je jasné, že dámy nejsou na palubě jen proto, aby klukům uklidily a uvařily.

Na lodi, která se plaví podél pobřeží Ibizy, to pořádně žije! A Ronaldova vypracovaná postavička, kterou s chutí vystavil před týdnem po rozhodující penaltě ve finále Ligy mistrů, hraje opět hlavní roli.

Tentokrát však nelítá po hřišti, nýbrž se vlní do rytmu hudby. A natěsno si kapitána portugalské reprezentace místo obránce soupeře bere černovlasá kráska v bikinách, s kterou rozesmátý útočník Realu Madrid rozjíždí pěkně žhavý hříšný tanec. K tomu pár drinků a muchlovačka záhy pokračuje už ve vodorovné poloze. Jó, tady na rozdíl od fotbalu rozhodně není na škodu, když si Cristiano se svým protějškem navzájem proplete nohy a pořádně si ho k sobě přitáhne...

S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.
S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud