VIP Sport

6. června 2016 • 14:44

Ronaldova muchlovačka na jachtě: Tanec u tyče, pak skóroval! S kým?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pánská jízda skončila! Na jachtu, kde Cristiano Ronaldo (31) až dosud trávil krátkou dovolenou před mistrovstvím Evropy jen s partičkou opálených kamarádů, dorazily baby!Podle snímků, které pořídili španělští fotografové, je jasné, že dámy nejsou na palubě jen proto, aby klukům uklidily a uvařily.

Na lodi, která se plaví podél pobřeží Ibizy, to pořádně žije! A Ronaldova vypracovaná postavička, kterou s chutí vystavil před týdnem po rozhodující penaltě ve finále Ligy mistrů, hraje opět hlavní roli.

Tentokrát však nelítá po hřišti, nýbrž se vlní do rytmu hudby. A natěsno si kapitána portugalské reprezentace místo obránce soupeře bere černovlasá kráska v bikinách, s kterou rozesmátý útočník Realu Madrid rozjíždí pěkně žhavý hříšný tanec. K tomu pár drinků a muchlovačka záhy pokračuje už ve vodorovné poloze. Jó, tady na rozdíl od fotbalu rozhodně není na škodu, když si Cristiano se svým protějškem navzájem proplete nohy a pořádně si ho k sobě přitáhne...

S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.
S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze