VIP Sport

6. června 2016 • 14:44

Ronaldova muchlovačka na jachtě: Tanec u tyče, pak skóroval! S kým?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pánská jízda skončila! Na jachtu, kde Cristiano Ronaldo (31) až dosud trávil krátkou dovolenou před mistrovstvím Evropy jen s partičkou opálených kamarádů, dorazily baby!Podle snímků, které pořídili španělští fotografové, je jasné, že dámy nejsou na palubě jen proto, aby klukům uklidily a uvařily.

Na lodi, která se plaví podél pobřeží Ibizy, to pořádně žije! A Ronaldova vypracovaná postavička, kterou s chutí vystavil před týdnem po rozhodující penaltě ve finále Ligy mistrů, hraje opět hlavní roli.

Tentokrát však nelítá po hřišti, nýbrž se vlní do rytmu hudby. A natěsno si kapitána portugalské reprezentace místo obránce soupeře bere černovlasá kráska v bikinách, s kterou rozesmátý útočník Realu Madrid rozjíždí pěkně žhavý hříšný tanec. K tomu pár drinků a muchlovačka záhy pokračuje už ve vodorovné poloze. Jó, tady na rozdíl od fotbalu rozhodně není na škodu, když si Cristiano se svým protějškem navzájem proplete nohy a pořádně si ho k sobě přitáhne...

S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.
S kým se Ronaldo muchluje je zatím tajemství.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze