VIP Sport

6. června 2016 • 18:00

Francouzský »luxus« si fotbalisté vychutnají: Vrbovi napoví i hotelová Mona Lisa!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dřevěné schodiště ve staré budově vrže pod nohama, aby bylo jasno, že tahle budova něco pamatuje. Vítejte v Chateau Belmont, od středy sídle české fotbalové reprezentace.V rozlehlé zahradě zpívají ptáci a kolem jezírka špacírují kmeti z přilehlého domova důchodců. V těchto kulisách se Češi ubytují ve Francii, dějišti fotbalového mistrovství Evropy.

„Vybírali jsme s důrazem na to, abychom měli klid,“ řekl Pavel Vrba. Trefil dobře, nejen hotel, kde bude výhradně český tým, ale i park budou během turnaje uzavřeny. V 135tisícovém městě Tours v centru Francie vznikne český ostrůvek.

Žena na stropě

Ona ta čtyřhvězdičková paráda sice není na dnešní poměry žádný extra luxus, ale má duši. Ve staré budově z osmnáctého století bude bydlet realizační tým. Podlaha se místy lehce houpe, hlavně schodiště, ale vše tlumí masivní koberce. Postele jsou vysoké s tlustými matracemi. A když sejdete dolů do salonku, ze stropu se na vás dívá tajemná žena, která trochu připomíná Monu Lisu. Snad Vrbovi napoví správnou sestavu… „Není to nikdo konkrétní, ale jo, Moně Lise je trochu podobná,“ usmívá se ředitelka hotelu Vanessa Jobard

Čeští fotbalisté budou na Euru bydlet ve čtyřhvězdičkovém hotelu Chateau Belmont.
480p 360p 240p

Pozor, je slyšet

Hráči budou doma v přilehlé nové budově, kde to působí přece jen méně historicky. Až budou korzovat po zahradě, měli by vědět, že šéfové nedobrovolně naslouchají. Obrovská dřevěná okna staré budovy totiž moc netěsní, takže zvenku je vše slyšet.

Co je velkolepé, jsou koupelny. Mají sprchu i vanu a dvě umyvadla. Skoro škoda, že se fotbalisté nemalují. Záchod je sice je jeden, ale v samostatné místnosti a taky obrovský, i když tam to místo člověk moc nevyužije. Hlavně, že tu nikdo nechce, aby se toaletní papír vyhazoval do koše.

Zahrada je okrasná, trávník pěkně střižený, na bago tu plac není. Místní zahradník hospodařící ve skleníku by z míče neměl radost. A tak hráči můžou třeba v klidu pozorovat docela velké rybky v jezírku. Je jich tam celé hejno, ale zlatá chybí. Plnění postupových přání bude na vás, pánové!

Odpočinek a relaxaci budou mít zajištěnou v hotelu
Odpočinek a relaxaci budou mít zajištěnou v hotelu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze