VIP Sport

15. června 2016 • 20:30

Do života oklamaného Plašila vstoupila nová žena: Járo, je to ta pravá?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už je to tak! Do života sympaťáka Jaroslava Plašila (34) vstoupila nová žena! Líbali se po zápase nároďáku se Španěly na stadiopnu v Toulouse a přejeme Járovi, aby to konečně byla ta pravá. Protože...Z gruntu dobrý chlap Jaro Plazil, jak mu kouzelně říkají Francouzi a Francouzky, byl už jednou něžným pohlavím drsně oklamán. A přitom to začalo jako láska z bijáku…

»Pláša« vytáhl rozkošnou brazilskou brunetku Anu Lúcii z tančírny v Pamploně. Změnil tanečnici život! Dlouze se jeden druhému dívali do očí a zjistili, že chtějí být už navždy spolu! Milovali se, a tak Jaroslav doma v rodném Opočně vystrojil pro sebe a svoji jihoamerickou princeznu pravou východočeskou veselku. Svět byl růžový! Jenže…

Manželka útočníka Tomáše Necida Klára.
Manželka útočníka Tomáše Necida Klára.

Lux a rozvod

Přišel čas, kdy se v milé Aně opět probudila vášeň pro pohyb. Utekla do Brazílie s právníkem, který se ochomýtal kolem Járových smluv, a jak už to bývá, podle Plašilových fotbalových přátel při tom stihla Jardovi vyluxovat konto. Tak rychle a důkladně zřejmě »neuklízela« nikdy před tím ani potom… „Rozvádíme se, to je celé,“ utrousil Jaroslav v říjnu 2012.

A teď »amazonka«

Od té doby si své soukromí ostražitě střežil. Ne, že by snad žil v celibátu, nicméně až do pondělního podvečera nebyl spatřen v dámské společnosti. A pak přišel ten polibek v Toulouse! A zase od černovlásky! Od snědé »amazonky« s očima hlubokýma jako tůně Zlatého potoka protékajícího Opočnem. Že by Brazilka č. 2?

Francouzská média odhadují, že Plašil si v Girondins Bordeaux přijde na 4,8 milionu korun měsíčně, ale snad ta pusa od krásky v dresu s jeho jménem nebyla tak sladká jen kvůli nim! Hodně štěstí, Jaroslave!

Vše o fotbalovém EURO 2016 ve Francii čtěte ZDE »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze