VIP Sport

17. června 2016 • 11:30

Česko - Chorvatsko: To je i bitva průšvihářů, slušňáků a krásek

Autor:
 • Češi hrají na EURO s Chorvatskem. Kdo je kdo v obou týmech? Češi hrají na EURO s Chorvatskem. Kdo je kdo v obou týmech?FOTO:

  A je to tady! Čeští lvi dnes potáhnou na chorvatské šachovnici. Proti Španělsku jim to jen o kousek nevyšlo. A kdo je čeká teď? Nebezpečný tým plný superhvězd v čele s Lukou Modričem a Ivanem Rakitičem. Tým, který je mnohem dražší než česká reprezentace a má velké ambice. Ale v něčem taky tým dost podobný. I Chorvati mají svého krále průšvihářů, své hodné hochy, své krásné manželky a své bláznivé fanoušky.

 • Největší průšvihář Česka - David Limberský

  Příbram – Plzeň: Gól Limberského na 0:1. Slavil kontroverzně jako řidič!

  Řídil opilý, boural a ještě si z toho dělal srandu. Policistům prý nadával a chtěl od nehody utéct. Dostal za to pokutu údajně půl milionu. Když dal příště gól, teatrálně točil neviditelným volantem.

 • Největší průšvihář Chorvatska - Domagoj Vida

  Domagoj VidaDomagoj Vida

  Vysoký stoper s culíkem světlých vlasů není rázný jen na hřišti. Pořád jsou s ním problémy a trenéři mají plné ruce práce, aby ho ukočírovali. Jednou se nad ránem popral se skupinou podobně opilých chlapů, kteří se vraceli ze svatby. Ante Čačič musí mít svatou trpělivost, když ho na EURO vzal. Když spolu před časem působili v záhřebském Dinamu, vyhodil ho z týmového autobusu, neboť Vida si tam bez skrupulí otevřel plechovku piva. A to bylo před zápasem.

 • Největší slušňák Česka - Petr Čech

  Petr ČechPetr Čech

  Nejdražší hráč (324 milionů korun) v českém týmu, opora, autorita. Milovali ho fanoušci Chelsea, teď ho zbožňují v Arsenalu. S manželkou Martinou se zná od střední školy, na aféry si nepotrpí. V letní škole Petra Čecha trénuje malé fotbalisty, fanoušky na sociálních sítích umí pobavit svým hudebním uměním, skvěle hraje na bicí.

 • Největší slušňák Chorvatska - Luka Modrič

  Luka ModričLuka Modrič

  Je (spolu s Ivanem Rakitičem, každý stojí 1,3 miliardy korun) nejdražším hráčem Chorvatska, patří ale také k největším slušňákům šachovnicového týmu. Podobně jako Čech - žádné skandály, žádná velkohubá prohlášení. Rodina je pro něj posvátná. Den předtím, než rozhodl zápas proti Turkům, oslavil páté výročí svatby s manželkou Vanjou, s níž vychovává dvě děti. Nepostradatelní jsou pro něj i rodiče, na francouzských stadionech nemohou chybět.

 • Nejhezčí partnerka českého hráče - Tereza Chlebovská

  Tereza ChlebovskáTereza Chlebovská

  Česká Miss 2012 je zasnoubená s Pavlem Kadeřábkem a čekají spolu první dítě, holčičku. Přestože nyní žijí v Německu, kde má obránce angažmá, stále pracuje jako reportérka pro iSport.tv.

 • Nejhezčí partnerka chorvatského hráče - Raquel Mauri Rakitičová

  Ivan Rakitič s manželkou Raquel Mauri RakitičovouIvan Rakitič s manželkou Raquel Mauri Rakitičovou

  Ivan Rakitič ji poznal před pěti lety, hned první den, kdy přestoupil ze Schalke do Sevilly. V neznámém městě zašel do kavárny, a ona tam pracovala. Svatbu měli o dva roky později v sevillské katedrále, krátce nato se narodila první dcera Althea a letos k ní přibyla Adara.

 • Nejbláznivější fanoušci

  Fanoušci ChorvatskaFanoušci Chorvatska

  Že jsou Chorvati mnohem temperamentnější než Češi? Mezi diváky na stadionech to bude tak půl na půl. I když o něco vtipnější fandovské kreace lze vypozorovat v šachovnicovém táboře. Takže, Češi, polepšit se!

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze