VIP Sport

21. června 2016 • 19:14

Stalo se vám to také? Šéfa UEFA uspala remíza Slovenska s Anglií

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovensko - Anglie 0:0. Upřímně, nebyl to zápas, který by zvedal nezúčastněné fanoušky ze sedadel... Předseda španělského fotbalového svazu a dočasný šéf UEFA Ángel María Villar přesto vzbudil posměšné i rozhořčené reakce na sociálních sítích. Na nich koluje video, na němž šéf španělského fotbalu klimbá v hledišti při pondělním zápase fotbalového EURO ve Francii. Informoval o tom španělský deník El Mundo.Zatímco fanoušci Slovenska se u televizních obrazovek nervózně kousali do rtů a britský princ William se na tribuně v St. Etienne chytal za hlavu při neproměněných šancích anglických fotbalistů, Villara bezbrankový zápas uspal.

Šestašedesátiletého Villara, o němž se také hovoří jako o možném uchazeči na uvolněné místo předsedy UEFA, při tom zachytily televizní kamery. Na tribuně seděl někdejší záložník baskického Bilbaa právě vedle britského prince Williama, který zápas prožíval s výrazně větším zaujetím a slovenského prezidenta Andreje Kisky.

Fotbalisté Slovenska v závěrečném utkání skupiny B s Anglií remizovali 0:0 a mají na dosah postup do osmifinále ze třetího místa v tabulce. Angličanům stačil bod k druhému místu a přímému postupu.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze