VIP Sport

26. června 2016 • 14:00

Jágrova Veronika bez podprsenky vyrážela dech. Poprvé promluvila na kameru!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jaromír Jágr se stal králem českých hokejistů uplynulé sezony, anketě Zlatá hokejka ovšem kralovala i jeho přítelkyně Veronika Kopřivová. Tu český veterán nejdříve v civilu seznámil s šéfem hokejového svazu, aby pak i on valil oči na její šaty, které toho opravdu moc neskrývaly... „Jsem na Jaromíra hrozně pyšná,“ prohlásila pak Veronika po už celkem dvanáctém Jágrově triumfu v rozhovoru pro iSport TV.Jágrova Veronika vzbudila pozornost už při příjezdu do Karlových Varů, kde se hokejová sláva odehrávala. Jak ale přiznala, hvězdnému páru se moc do společnosti nechtělo. „Jaromír z toho byl nervózní, já taky, ale je to slušnost,“ popsala s tím, že si ale nakonec celou akci užila.

Jágrova Veronika: Jsem na Jardu pyšná! Do Světového poháru mu nemluvila

Na svého partnera je prý hrdá. „Jsem na něj pyšná celou dobu. Co nebo jak to dělá, je velký úspěch,“ vychválila krále českých hokejistů uplynulé sezony, který Zlatou hokejku ovládl už podvanácté v kariéře.

Teď si prý s Jágrem konečně užívají trochu volnější program. „Když je sezona, tak toho moc nenaděláme. Jarda je většinou na stadionu, kam jezdíme docela často spolu. Když se zadaří, tak jsme jeli na pláž. Občas do kina, na nějaký jídlo…“ popsala Kopřivová život s hokejovým dříčem.

Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou na vyhlášení Zlaté hokejky
Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou na vyhlášení Zlaté hokejky

Jágr opět na trůnu! Hvězdný veterán podvanácté ovládl anketu Zlatá hokejka - čtěte ZDE »

I tak museli kvůli Jaromírovým pracovním povinnostem zatím odložit dovolenou, ale chystají se na ni co nevidět. „Než se udělá na Kladně led,“ smála se Veronika, čím je ohraničený čas na lenošení. Kam vyrazí, prý ale ještě neví.

V Česku pak pobude pár jen do půlky září, kdy zamíří opět na Floridu, kde už Jágra budou čekat přípravné zápasy na další sezonu NHL. Hokejové slávy v podobě Světového poháru v Torontu se totiž nezúčastní.

„Říkala jsem mu svůj názor, chtěla bych ho na takové akci vidět, ale do ničeho jsem mu nemluvila,“ připustila Veronika, že ji Jágrovo rozhodnutí trochu mrzí, ale přemlouvat se ho neodvážila.

Přijel si Jágr pro Zlatou hokejku? Do Puppu dorazil i s krásnou Veronikou

Dvanáctá Zlatá hokejka pro Jágra: Ve svém věku už musím poděkovat úplně všem

Jágr nejen o Světovém poháru. Proč na něj legenda nejede?

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze