VIP Sport

29. června 2016 • 19:05

Hokejista Chomutova Valach manželku Simonu (†22) pochoval: Tajný pohřeb!

Autor: ps, mik
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nešťastná a náhlá smrt těhotné manželky Simony (†22) chomutovského hokejisty Juraje Valacha (27) zcela obrátila jeho život naruby. Lékaři se alespoň snaží zachránit dvojčátka – holčičku a chlapečka. Smutnou cestu rozloučení už má dvoumetrový bek za sebou, v tajnosti proběhl pohřeb.Těšili se na dvojnásobný přírůstek do rodiny, který byl naplánován na září, ale místo spokojeného života se musí Valach sám vypořádat s obrovským neštěstím. »To nejhorší« má patrně za sebou, poslední rozloučení proběhlo už včera odpoledne.

Podle informací Blesku se pohřeb konal v tajnosti v úterý odpoledne ve Zvolenu, následná kremace proběhla v Banské Bystrici. „Pochopte mě, je to velmi čerstvá událost, proto se k tomu zatím nechci vyjadřovat. Děkuji za pochopení a za projevenou soustrast,“ vzkázal nešťastný hokejista Valach.

Hokejista Chomutova Juraj Valach si před rokem vzal milovanou Simonu. Ta v pátek nepřežila porod dvojčátek.
Hokejista Chomutova Juraj Valach si před rokem vzal milovanou Simonu. Ta v pátek nepřežila porod dvojčátek.

Nové zprávy opravují poněkud nejasné okolnosti kolem úmrtí Valachovy mladé ženy Simony, která podělávala rizikové těhotenství. Do nemocnice F. D. Roosevelta v Banské Bystrici ji přivezli daleko dříve, než se původně psalo.

„Pacientku jsme přijali před třemi týdny v kritickém stavu na kliniku anesteziologie a intenzivní medicíny. Staral se o ni tým špičkových odborníků, ale na základě vážných komplikací bohužel zemřela,“ řekla pro Blesk Ružena Maťašeje, mluvčí nemocnice. „K dětem absolutně žádné vyjádření neposkytujeme,“ dodala.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud