VIP Sport

9. července 2016 • 05:00

Majitel fotbalové Plzně Paclík se oženil: Boss skočil do chomoutu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nevěsta jako z růže květ! I cimbuří se za ní otáčelo! A ženich? Fešák, jen co je pravda. Majitel fotbalové Plzně Tomáš Paclík (50) se včera na hradě Loket oženil.„Mám přítelkyni Jitku a je to slečna,“ pověděl Blesku před časem boss Paclík. Už není! Usměvavá Jitka je mladá paní!

Svatebčané vyrazili z karlovarského grand hotelu Pupp, kde si ještě před obřadem užívali filmový festival. Ostatně jeho ředitel Kryštof Mucha je Paclíkův dobrý kamarád.

K oltáři vedl nevěstu Jitku generální ředitel Viktorie Adolf Šádek a jejího vyvoleného Tomáše jeho dcera. Za muže a ženu pak novomanžele prohlásil slovutný kněz Zbigniew Jan Czendlik, ve světě politiky a šoubyznysu známý jako »Zibi«. To byla veselka!

Paclík si vzal přítelkyni Jitku.
Paclík si vzal přítelkyni Jitku.

Tak už jsou svoji! Pro Tomáše Paclíka to ovšem nebyl, sportovním žargonem řečeno, první tah na branku. Do chomoutu se vydal podruhé. „Jsem rozvedený, s bývalou manželkou a dětmi nemám žádný problém,“ prozradil na sebe šéf a mecenáš mančaftu ze Štruncových sadů. Ale kdo by teď myslel na trable! Líbánky, to je to, oč nyní běží!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze