VIP Sport

19. července 2016 • 10:10

Darida přiznal novou přítelkyni! Natočila o něm reportáž a už zůstali spolu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Udělal si jméno v bundeslize, patří mezi klíčové hráče fotbalové reprezentace. Smutek po brzkém konci na letošním EURO ve Francii zaháněl Vladimír Darida už s novou přítelkyní. Vztah přiznal pro německý deník Bild. „Ano, je to pravda, mám novou přítelkyni,“ uvedl Darida. A kdo najdeme nyní po jeho boku? Reportérku stanice O2 Sport Kateřinu Trejbalovou.Až dosud se s Daridou objímala po velkých úspěších tmavovláska Alžběta. Po jeho boku ještě seděla na letošním vyhlášení ankety Fotbalista roku. Teď už je vše jinak.

Pravda vyšla najevo, když si dal nový pár na sociální síť společnou fotografii z dovolené, kterou trávil v Řecku. Lásku už přestali Darida a půvabná reportérka Kateřina Trejbalová skrývat.

Darida prozradil, kde k seznámení s novou partnerkou došlo. „Překvapivě“ na fotbalovém stadionu. „Natáčela se mnou rozhovor v Berlíně, pak jsme zůstali v kontaktu. A poslední tři měsíce je z nás pár,“ řekl Darida.

Záložník, který platí za největšího bundesligového maratonce, má nyní před sebou další náročnou sezonu. S Hertou Berlín se chce udržet ve špičce nejvyšší německé soutěže a dostat se do skupinové fáze Evropské ligy. S národním týmem se pokusí rozjet pod trenérem Karlem Jarolímem kvalifikaci o MS 2018.

Reportérka Kateřina Trejbalová natáčela s Vladimírem Daridou v Berlíně, právě tam přeskočila první jiskra
Reportérka Kateřina Trejbalová natáčela s Vladimírem Daridou v Berlíně, právě tam přeskočila první jiskra

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud