VIP Sport

21. července 2016 • 05:00

Česká hokejistka (17) unikla v Kanadě z plamenů: V popelu ztratila všechno!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Návrat zhatily plameny! Česká hokejistka Veronika Bucifalová (17), která hraje kanadskou OHA si živě prožila noční můru. Unikla z hořícího domu, jenže plameny jí zničily všechno. Kromě cenné výstroje i pas, takže se neměla do republiky jak vrátit.Česká naděje ztratila všechno, cennosti, pomůcky ke studiu, hokejovou výstroj, ale hlavně doklady! Kolej soukromé hokejové školy totiž v Cornwallu pohltily plameny.

„Šla jsem si zdřímnout, ale vzbudil mě alarm. Byla jsem v klidu, protože cvičný poplach zkoušíme dvakrát měsíčně. Zůstala jsem v posteli, ale pořád to houkalo, tak jsem vzala mobil a šla kouknout na chodbu. Pobíhali tam lidé a řvali, ať rychle utíkám z baráku,“ popsala Bucifalová nebezpečné chvilky pro web hokej.cz.

Veronika Bucifalová patří v zámoří do OHA akademie.
Veronika Bucifalová patří v zámoří do OHA akademie.

Ve středu udělala poslední zkoušky, ale po požáru se bála, že se nedostane domů. Neměla se jak prokázat! „Jenom jsme přihlíželi, jak to hoří. Navíc se všemi věcmi, které máte. Jsem z toho v šoku,“ vyprávěla s hrůzou v hlase. V sobotu měla letět domů, ale… „Aspoň žiju a nic mi není,“ říkala tátovi do telefonu.  

S trenérem v den odletu vytáhli z popela potřebné věci i tašku s výstrojí, pak si to kvapem namířili na letiště. Vše proběhlo dobře, přistáli v Praze, Veronika se potkala s rodiči. Jenže v tašce se sportovními věcmi byly veškeré chrániče zničené a mladá hokejistka nemá na nové. Proto prosí o pomoc.

 

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud