VIP Sport

25. července 2016 • 09:03

Karel Poborský poprvé promluvil o nemoci: Z nejhoršího jsem venku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To, co se snažil tak tutlat, nakonec sám odhalil. Bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský (44) přiznal, že bojoval s vážnou nemocí. Měla mu ochrnout polovina obličeje, ale podle jeho slov je nejhorší zažehnáno!Šokující zpráva, že je Poborský hospitalizován a ochrnula mu polovina obličeje, se objevila minulý čtvrtek. Intenzivně řešil svůj zdravotní stav, ale jak to s ním vypadá, mlžil.

Blesku se ho v té době podařilo kontaktovat, ale strůjce slavného gólu obloučkem ve čtvrtfinále mistrovství Evropy 1996 proti Portugalcům, nic nepřiznal. „Problém s tváří? Já žádný problém nemám, vážně ne. Hezký den, nashledanou,“ usmál se a rychle hovor típnul.

Jeho bývalý spoluhráči měli zprávy, že je nemocný a dělali si starosti. Karel naštěstí včera večer poslal do světa skvělou zprávu: „Všem moc děkuji za podporu, z nejhoršího jsem venku,“ vzkázal po sociální síti, kam umístil také fotku, na níž shodil svůj záhadný plnovous.

Poborský se měl nakazit od klíštěte, které se mu zachytilo v narostlých vousech. Následně se mu do těla dostala borelióza.

Karlu Poborskému se mělo usadit klíště ve vousech. Možná proto se rozhodl je shodit.
Karlu Poborskému se mělo usadit klíště ve vousech. Možná proto se rozhodl je shodit.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud