VIP Sport

4. srpna 2016 • 14:44

Messi a vzorný táta?! V posteli byl jako mrtvola, řekla chlípná modelka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Lionel Messi (29), nejlepší fotbalista světa za minulý rok, působí navenek jako spořádaný tatík od rodiny. S manželkou Antonellou vychovává dva malé synky, to všichni vědí. Že dokáže být na hřišti uragán, to také každý ví. Ale v posteli to podle argentinské modelky Xoany Gonzales neplatí ani náhodou!S jeho výkony na milostném poli je to prý bída. Alespoň tohle tvrdí argentinská Gonzales. O svém románku s hvězdou Barcelony se rozpovídala už před pěti lety a teď si pustila pusu na špacír v interview pro peruánskou televizi znovu.

„Je to už dávno, byl ještě hrozně mladý, ale věděl, co dělá. Někdo tě chce poznat, řekli mi lidi z jeho ochranky. Byla jsem zvědavá, to se ví. A zůstala jsem jako opařená, když jsem zjistila, že jde o můj idol. Messiho,“ vyprávěla Xoana.

„Napadlo mě, že je zbabělec, když poslal ochranku, ale pak jsem zjistila, že je jen hrozně plachý. Bavili jsme se hlavně o muzice. Už si nepamatuju, jestli mi řekl, že má přítelkyni, nebo ne,“ líčila dál modelka.

Včetně toho, že to skončilo, jak muselo. V Messiho apartmá v Puerto Madero, jenže tam došlo na zklamání. „Když někdo běhá po celém hřišti jako on, čekali byste, že se to projeví i v jiných oblastech života. Představovala jsem si něco víc, ale jednu chvíli mi připadalo, že jsem s mrtvolou,“ prohlásila bez ostychu.

To neslouží pětinásobnému držiteli Zlatého míče zrovna ke cti.

Xoana se ráda fotí.
Xoana se ráda fotí.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud