VIP Sport

14. srpna 2016 • 15:58

Bronzová párty v Českém domě! Takhle se řádí, když máte medaile v kapse

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tři bronzové medaile v jeden den, to už se musí pořádně oslavit! V Českém domě olympijského dějiště v Riu se pilo, zpívalo a tančilo až do nedělního rána. Taktovky se ujala tenistka Barbora Strýcová (30) a skifař Ondřej Synek (33).Přesně podle brazilského karnevalového stylu se rozjel večírek českých olympijských medailistů. Lahodné drinky tekly díky bronzovým výkonům veslaře Synka, tenistky Kvitové a deblistek Šafářové se Strýcovou proudem.

Posledně jmenovaná odstartovala zábavu, na kterou naši sportovci jen tak nezapomenou! Zula boty, vlétla na pódium, chopila se mikrofonu a začalo to. Malinké Báře zdatně sekundovali dvoumetroví obři Synek se zlatým judistou Lukášem Krpálkem.

Prskavec jako Jackson

Zahanbit se ale nenechali ani ostatní. Parádní kreace alá Micheal Jackson vyšvihl na parketu bronzový vodní slalomář Jiří Prskavec, dobrý plzeňský zrzavý mok si před dalším náročným výkonem natočily Kvitová se Šafářovou. Po tak parádních a hlavně medailových výkonech jim rozhodně muselo vyschnout v krku!

480p 360p 240p
Caddy Kláry Spilkové zazpívala Petře Kvitové song od Adele

Večerní show v podání šťastných olympioniků stále nabírala na obrátkách. Mezi křepčící českou skupinku vůbec nebylo třeba zvát známé osobnosti. Na titul Zpěvačka roku zaútočila Eva Koželuhová, která v ženském golfovém turnaji ponese hole Kláře Spilkové.

„Slíbila jsem Pétě, že když udělá medaili, zazpívám jí písničku,“ vyhrkla ze sebe. Pak už z jejích úst zněly tóny písně od Adele! Nostalgická atmosféra pohltila všechny, na parketu bylo plno, ploužila i Kvitová…

Lilo se, co bylo po ruce

Párty se rozjížděla víc a víc, byla k nezastavení. Na řadu samozřejmě přišlo i tradiční pivní polévání. Nejdřív to od Synka schytala Strýcová, která ve vteřině voněla jako dobře vzrostlý chmel. Zmáčená byla od hlavy až k patě! Odveta na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.

Zlatým hřebem, a to doslova, byl vydařený Krpálkův kousek. Přitančil s kýblem caipirinhy a s nápadem vdát jednu ze sportovních kolegyň. Vzala se kytice, urovnal se špalír, ale moc adeptek se nenašlo. „Ustupte dál, já hážu daleko,“ volal už s brazilským přízvukem Synek.

Napřáhl se, hodil, ale kytku nikdo nechytil. Povalovala se po zemi a přes překvapenou tenistku Hlaváčkovou a plážovou volejbalistku odsouzenou jen do komentátorské role Kristýnu Kolocovou doputovala zase zpátky k Synkovi. „Taková škoda. Já vás mohl rovnou i oddat!“ zakřičel veslař, jenž coby zastupitel v Brandýse nad Labem běžně oddává snoubence už od konce roku 2014...

 

480p 360p 240p
Tanečky medailistů na Diskopříběh

480p 360p 240p
Skifař Synek házel kytku jako svatbě

480p 360p 240p
Petra Kvitová točila pivo

480p 360p 240p
Tenistky si zapařily i na svojí oblíbenou píseň Nafrněná

480p 360p 240p
Roztančená "Mašinka" projela Českým domem

Tančilo se a brazilská caipirinha tekla proudem
Tančilo se a brazilská caipirinha tekla proudem

Vše o LOH Rio 2016 najdete ZDE>>>

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze