VIP Sport

2. září 2016 • 15:11

Jak Beckham sbalil Victorii? Byla jsem opilá, napsala si do svého deníčku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dnes už se to tolik nenosí, ale před 24 lety, kdy bylo Victorii Beckham (42) osmnáct let, si psala deníček. Teď do něho dala nahlédnout a svět objevil nová šokující fakta. Její David (41) ji sbalil, když byla opilá! Navíc se cítila poněkud tlustá…O tom, že jejich lásku rozzářil hned ten první pohled, se toho napsalo už hodně. Ale Victoria ve zpovědi pro prestižní britský Vogue's magazín odhalila o něco víc. Nejen, že si psala deníček, ale odtajnila detaily, jak se s Davidem poznali. Asi na to není úplně hrdá…

Všechno začalo tím, že David uviděl v roce 1996 video skupiny Spice Girls s písní Say You'll Be There, spatřil Victorii a okamžitě věděl, že tuhle holku prostě musí dostat. Byla pro něho symbolem dokonalosti. „Věděl jsem, že pokud mě bude chtít, budeme spolu do smrti,“ řekl bývalý fotbalista Manchesteru United.

Právě v klubu, který symbolizuje rudá barva, došlo k jejich prvnímu setkání. Hráči se sešli v loži po zápase, povídali si mezi sebou, ale mladý Beckham, jenž v té době teprve nakukoval do A týmu, byl jiný. Povídal si s rodiči, Victoria na něho hleděla. Už byla zamilovaná!

Victoria Beckham
Victoria Beckham

„Tehdy jsem se utvrdila v tom, že láska na první pohled existuje. Měl moc krásný roztomilý úsměv, pak přišel a zeptal se mě, jestli mu dám číslo. Vzala jsem tužku a napsala mu ho na letenku, kterou měl koupenou domů do Londýna. Když jsem se s ním poznala, byla jsem opilá,“ přiznala otevřeně Victoria.

Těžko uvěřit, ale v té době nejhezčí ze Spice Girls o sobě pochybovala. Bojovala s pocitem, že je moc tlustá. Možná měla důvod, protože jí jako mladičké studentce ve škole v Epsomu říkali, že musí při tancování do zadních řad. „Měla jsem v hlavě, že nejsem nejhezčí ani nejtenčí,“ myslela si zpěvačka.

Všichni ale víme, že to tehdy nebyla pravda. Stejně jako to vnímal Beckham – byla dokonalá…

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze