VIP Sport

16. září 2016 • 16:40

Za fanouškem (†73) přišli hráči United. Splnili mu přání 45 minut před smrtí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl velkým fanouškem Manchesteru United a vždy toužil osobně potkat jeho hráče. 73letému Patricku Lawlerovi se přání splnilo až v den, kdy zemřel. Příběh 73letého příznivce klubu navštívila čtveřice Asley Young, Jesse Lingard, Marcus Rashford a Timothy Fosu-Mensah jen 45 minut předtím, než vydechl naposledy.Snahu o to, aby Lawler mohl potkat fotbalisty z Old Trafford, rozjela jeho vnučka Kayleigh Lawlerová Carsonová v neděli. To už se stav dědečka se vinou pokročilé fáze rakoviny zhoršoval. „Nejsem si jistý, jak dlouho tu s námi ještě bude. Chtěla bych, aby to bylo překvapení, i když má problémy udržet otevřené oči. Chtěl se dívat na derby proti City, ale nepovedlo se,“ rozeslala zprávu do světa.

Zprávu na Facebooku sdílelo 1015 uživatelů a skutečně se podařilo návštěvu čtveřice talentů z Old Trafford domluvit. Lawler strávil ve společnosti hráčů jedny z posledních okamžiků svého života. Podle informací v britských médiích zemřel jen o 45 minut později.

Vnučka fanouška United domluvila návštěvu čtyř hráčů u smrtelné postele Patricka Lawlera
Vnučka fanouška United domluvila návštěvu čtyř hráčů u smrtelné postele Patricka Lawlera

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud