VIP Sport

21. září 2016 • 05:00

Italská olympijská skokanka nahá na jachtě: Vystavila své opálené medaile!

Autor:

Upozornila na sebe focením »jen tak« pro prestižní pánský magazín Playboy. Když italská kráska Tania Cagnotto (31) odjížděla na olympijské hry do brazilského Ria, její sexy křivky už mnozí znali. A zviditelnila se ještě víc, získala dvě medaile, pak ty svoje za odměnu vystavila na dovolené na jachtě.Ve skocích z třímetrového prkna získala Cagnotto na olympiádě stříbro a bronz. Že ale tahle půvabná Italka není žádné prkno, ukázala na dovolené ve Španělsku, když odhodila vrchní část bikin.

S kamarádkami se vyvalovala na palubě, navzájem si natíraly záda olejem, z čehož vznikla scéna jako pro filmy pro dospělé. Svoji nahotu pohledné kočičky ani neskrývaly, prostě vyvalily svoje opálené medaile a pánům se sbíhaly sliny.

Nutno upozornit, že pokud je maximální známka od rozhodčího ve skocích do vody desítka, pak by si Tania zasloužila minimálně jedenáctku. Špatnou zprávou pro všechny, kteří se právě na první pohled zamilovali, je, že se už v sobotu na ostrově Elba vdává…

Nahota? Rozhodně se jí tahle půvabná Italka nebojí.
Nahota? Rozhodně se jí tahle půvabná Italka nebojí.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze