VIP Sport

20. září 2016 • 19:34

Na Floridě si ani nevybalil, rovnou skočil do bazénu: Jágr už se cachtá!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mohl se schovávat před deštěm na Kladně nebo v českém dresu kousat porážky na Světovém poháru. Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (44) na to ale vyzrál. Svaly i kosti už si prohřívá v bazénku na Floridě.Dobře ví, že mu za pár týdnů začne hektický kolotoč NHL, a tak si ještě užívá. A rozhodně neztrácí čas. Zatímco ještě v neděli dopoledne »bloumal« pod zamračeným nebem na Letišti Václava Havla, jen o den později čeřil v Miami vodu průzračného bazénku luxusního hotelového komplexu, kde s přítelkyní Veronikou žije. Ani si po nekonečném letu z Evropy nevybalil!

Hokejista Jaromír Jágr si na Floridě ani nevybalil a už se vrhl do bazénu. Přišla ho zkontrolovat přítelkyně Veronika.
Hokejista Jaromír Jágr si na Floridě ani nevybalil a už se vrhl do bazénu. Přišla ho zkontrolovat přítelkyně Veronika.

„Jarda už šel támhle k bazénu, a já se ještě nehnula od práce. A kufry taky ještě stojí zabalené v předsíni,“ práskla totiž Verča, že Jarda ji nechal »koupat« v povinnostech, zatímco hvězda Floridy se dole cachtala v chladivé vodě.

A v bazénku nerelaxoval sám! »Na pomoc« mu totiž připlula i tuze přítulná a nebojácná kachnička. Dokonce tak moc, že na českého plejera vyrazila dohlédnout i jeho drobná blondýnka. „Přišla jsem to zkontrolovat,“ připsala finalistka České Miss 2012 k momentce na Instagramu, kde jí »Jarynek« připlaval až k nohám. Tak snad mu tahle pohoda vydrží i na ledě domácího BB&T Center, kde 13. října odstartuje svou 23. zámořskou sezonu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud