VIP Sport

Ivana Jakoubková
23. září 2016 • 09:00

Krásná Kiki do toho praští taky! Po svatbě exparťačky Maki se vdává i Kolocová

###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo by to byl řekl? Loni bouřlivý rozchod, letos dvě svatby. A skoro současně! Osudy někdejších velkých kamarádek a beachvolejbalových parťaček Kiki a Maki jsou i po hodně propíraném rozpadu úspěšného páru svým způsobem spojené. Po Markétě Slukové, která před pár dny řekla ANO svému trenérovi Simonu Nauschovi, se vdává i Kristýna Kolocová.Byly kamarádky na celý život. Kdysi spolu seděly ve školní lavici, sbíraly spolu úspěchy v plážovém volejbalu a během olympiády v Londýně, kde skončily páté, okouzlily celý národ. Z Kristýny Kolocové a Markéty Slukové se stalo populární duo a ze zdrobnělin jejich křestních jmen zavedená značka Kiki a Maki.

Beachvolejbalistky společně plánovaly i olympiádu v Riu de Janeiro a pak možná ve stejnou dobu i mateřskou pauzu. Od loňského léta je ale všechno jinak. Sportovní cesty Kolocové a Slukové se rozešly a velké kamarádství je pryč.

FOTO: Krásná nevěsta Maki! Tyto romantické fotky ze svatby Slukové jste ještě neviděli »

Kdysi si také slíbily vzájemnou účast na svatbě, ale i z toho sešlo. Něco společného ale znesvářeným bývalým spoluhráčkám přece jen zůstalo: termín veselky. „Řekla jsem ANO muži svého života,“ svěřila Sluková fanouškům na sociálních sítích a přidala i pár fotek ze svatebního dne.

Obřad se odehrál v Jasperu ve Spojených státech, v jogínském centru, kam tým jezdívá. „Jsem tak šťastná, že jsem si mohla vzít úžasného muže a být v tomto speciálním a nezapomenutelném momentu se svými nejbližšími,“ napsala Markéta, z níž je teď paní Nauschová. Na svatbě samozřejmě nechyběla ani její nová partnerka Barbora Hermannová.

Po své bývalé parťačce Maki se bude vdávat také Kristýna Kiki Kolocová.
Po své bývalé parťačce Maki se bude vdávat také Kristýna Kiki Kolocová.

Kiki: Rozlučku mám za sebou

A vida! Teď do toho hodlá praštit i Kiki!  „Už se nám to blíží, rozlučku mám za sebou,“ pochlubila se na sociálních sítích Kolocová. „Lepší jsem si nemohla přát. Děkuju sestřičce i holkám, bylo to nezapomenutelný,“ ocenila.

Fanouškům i svému nastávajícímu pak ještě zazpívala. „Tady je kousek písničky pro mého Martínka, abyste se pobavili i vy,“ napsala k videu, na němž se šerpou s nápisem Budoucí nevěsta a závojem na hlavě pěje písničku od Heidi Janků „Jen já, jen já, jsem princezna tvá.“

Je to celé jen náhoda? Nebo byly obě svatby naplánovány s tak velkým předstihem? Zdá se, že Kiki a Maki toho mají společného víc, než myslely.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud