VIP Sport

29. září 2016 • 14:40

Tenis nechala plavat, skončila v Dubaji: Polonahá Vaidišová provokuje šejky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Neradno si s nimi zahrávat, ale bývalá tenistka Nicole Vaidišová (27) jistě ví, co dělá. V Dubaji provokuje místní šejky sexy fotkami v plavkách, navíc si podmanila celou pláž Cabana. Měla by se ale mít trochu na pozoru, za takové »úlovky« místní nabízí i desítky velbloudů!V Česku už se denní teploty dostaly pod 20 stupňů, tak neváhala, sbalila si kufr a odletěla za teplem do vyhřáté Dubaje. Vaidišová tráví volný čas, kterého má po odstoupení z tenisové scény opravdu hodně, hlavně u bazénu.

Tedy tam, kde ji mohou hravě sledovat nechutně bohatí šejkové. A co na to bývalá světová sedmička? Producíruje se v sexy bikinách, provokuje na sociálních sítích, kam umísťuje polonahé fotky. Prostě, život mimo sport si nesmírně užívá!

Nicole Vaidišová vyrazila na dovolenou do Dubaje. Snad ji nebudou chtít šejkové měnit za velbloudy!
Nicole Vaidišová vyrazila na dovolenou do Dubaje. Snad ji nebudou chtít šejkové měnit za velbloudy!

„Možná nebudu královna ze zámku, ale beru to, že momentálně jsem královnou Cabana beach,“ pochlubila se bývalá manželka Radka Štěpánka. Samozřejmě neodhalila, s kým ve Spojených arabských emirátech dovádí, ale vypadá naprosto spokojeně.

Tak jen pozor, aby nemusela odolávat nátlakům některého z šejků, který by ji chtěl vyměnit za velbloudy. Nebyla by to úplně rovnocenná náhrada!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud