VIP Sport

30. září 2016 • 16:23

Zoufalá maminka přerušila Nadalův zápas. V slzách hledala plačící dcerku

Autor:

Pohoda, úsměvy, žádný stres. V takovém duchu se odehrával exhibiční deblový zápas v Nadalově tenisovém centru mezi španělskou ikonou Rafaelem Nadalem, jeho krajanem Simonem Solbasem a hvězdami doby minulé Johnem McEnroem a Carlosem Moyou. Spokojené výrazy tenistů a fanoušků však vydržely jen do doby, kdy se hledištěm ozval pláč nešťastné divačky, které hledala své dítě.Rafaela Nadala nenechala situace vyděšené maminky v klidu, utkání přerušil a dal čas pořadatelům, aby zoufalé ženě pomohli. Mladá žena svého potomka v slzách hledala ve více než osmitisícovém davu zaskočených diváků.

Potom, co vyděšená divačka nemohla své dítě najít, pokoušela se jednomu ze stewardů  vysvětlit, že ještě před chvílí u ní její dcera byla, poté se v rychlosti snažila muži alespoň popsat, jak dítě vypadá.

On, ani okolo postávající diváci, však nebyli v té chvíli schopni nešťastné ženě pomoci. Nakonec však celá situace skončila nejlépe jak mohla.

Asi pětiletou holčičku, která se vydala v nestřeženém okamžiku do jiné části hlediště, našel po chvilce jeden z pořadatelů. Vyděšená dívenka se slzami v očích stála mezi diváky, a když spatřila blížící se maminku, plačící se jí vrhla kolem krku.  

Celá událost skončila aplausem a úsměvy vyprodaného hlediště. A že Rafael Nadal se svým parťákem vyhráli exhibiční čtyřhru 10:8 ve třetím setu, bylo v tu chvíli opravdu vedlejší.

VIDEO: Dramatická chvíle měla šťastný konec

 Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze