VIP Sport

4. října 2016 • 12:57

Chybující Ratajovou poslali sparťané k plotně: Na vaření nemám čas, řekla

Autor: ,

Tenhle okamžik to celé spustil. Vyrovnání Brna na 3:3 předcházel třímetrový ofsajd, který rozhodčí Lucie Ratajová neodmávala. Za to schytala od Sparťanů Lukáše Váchy a jeho kolegy Tomáše Koubka sexistickou urážku. Fotbalisté ji poslali k plotně. Na vaření ale nemá sudí čas…Díky neodmávanému ofsajdu dvě minuty po vypršení devadesáti minut vyrovnalo Brno divoký zápas se Spartou. Na domácí straně radost, na té letenské pocit křivdy, kterou někteří hráči nepřekousli.

Obrovská chyba ovlivnila výsledek zápasu a měla ji na svědomí žena. Přitom Ratajová přes týden maká jako kriminalistka u benešovské policie, měla by být ve střehu. O víkendu pak objíždí s praporkem jako asistentka rozhodčího fotbalové zápasy. Její životní vytížení je maximální.

Na stání u plotny, kam Lucii VáchaKoubkem poslali, prostě nemá čas. Vaření navíc ani nepatří k jejím velkým koníčkům. „Řekla bych, že běžné domácí práce zvládám dobře. Co se týče vaření, je to se mnou horší, ale jen kvůli tomu, že na něj nemám moc času,“ pravila rozhodčí před pěti lety.

Brno - Sparta: Je vyrovnáno – Hyčka dal po rohovém kopu gól z ofsajdu, Královec ho uznal
720p 480p 360p 240p

CELÝ SESTŘIH: Brno - Sparta 3:3. Divoký zápas srovnali domácí v závěru
720p 480p 360p 240p

Brněnský Alois Hyčka slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty
Brněnský Alois Hyčka slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze