VIP Sport

4. října 2016 • 12:57

Chybující Ratajovou poslali sparťané k plotně: Na vaření nemám čas, řekla

Autor: ,

Tenhle okamžik to celé spustil. Vyrovnání Brna na 3:3 předcházel třímetrový ofsajd, který rozhodčí Lucie Ratajová neodmávala. Za to schytala od Sparťanů Lukáše Váchy a jeho kolegy Tomáše Koubka sexistickou urážku. Fotbalisté ji poslali k plotně. Na vaření ale nemá sudí čas…Díky neodmávanému ofsajdu dvě minuty po vypršení devadesáti minut vyrovnalo Brno divoký zápas se Spartou. Na domácí straně radost, na té letenské pocit křivdy, kterou někteří hráči nepřekousli.

Obrovská chyba ovlivnila výsledek zápasu a měla ji na svědomí žena. Přitom Ratajová přes týden maká jako kriminalistka u benešovské policie, měla by být ve střehu. O víkendu pak objíždí s praporkem jako asistentka rozhodčího fotbalové zápasy. Její životní vytížení je maximální.

Na stání u plotny, kam Lucii VáchaKoubkem poslali, prostě nemá čas. Vaření navíc ani nepatří k jejím velkým koníčkům. „Řekla bych, že běžné domácí práce zvládám dobře. Co se týče vaření, je to se mnou horší, ale jen kvůli tomu, že na něj nemám moc času,“ pravila rozhodčí před pěti lety.

720p 480p 360p 240p
Brno - Sparta: Je vyrovnáno – Hyčka dal po rohovém kopu gól z ofsajdu, Královec ho uznal

720p 480p 360p 240p
CELÝ SESTŘIH: Brno - Sparta 3:3. Divoký zápas srovnali domácí v závěru

Brněnský Alois Hyčka slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty
Brněnský Alois Hyčka slaví vyrovnávací gól do sítě Sparty

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze