VIP Sport

18. října 2016 • 17:39

Česká olympionička zažila šok na Srí Lance! Co se stalo kajakářce Kudějové?

Autor:

Na exotické dovolené se kajakářce Kateřině Kudějové změnil život. Úřadující mistryně světa ve vodním slalomu a účastnice olympijských her si přivezla ze Srí Lanky kromě zážitků také zásnubní prstýnek.Pro jejího přítele, který měl dokonalý okamžik důkladně naplánovaný, to bylo ale trochu o nervy.

„Říkal, že se kazilo všechno od začátku až úplně do konce. První den bylo hnusně, to se ale naštěstí změnilo. Potom jsme cestovali a tím, že nás bylo víc, tak jsme se dost ostatním přizpůsobovali. On už předtím objednal dost luxusní hotel a tím, že jsme změnili plány, tak to musel párkrát překopat,“ líčila šestadvacetiletá sportovkyně.

Když už se konečně dostali do hotelu, mohl nastat ten moment. „Večer, když jsme si užívali krásný výhled z hotelu, mě požádal.“

A ačkoliv už předtím měla docela dost indicií, že ji přítel o ruku požádá, její první odpověď nebyla úplně jednoznačná. „Nejdřív jsem řekla, že možná. Pak že někdy určitě.“ Jasné odpovědi, že si ho vezme, se přeci jen nakonec dočkal. Se svatbou do roka ale kajakářka moc nepočítá.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze