VIP Sport

17. října 2016 • 21:00

Nejbizarnější dopingové výmluvy: Příliš dlouhý orální sex i mrtvé dvojče

Autor:
 • Dopingoví hříšníci si často vymýšlí růžné příběhy. Vybrali jsme pro vás ty nejbizardnější. Dopingoví hříšníci si často vymýšlí růžné příběhy. Vybrali jsme pro vás ty nejbizardnější.FOTO:

  Vymlouvají se na cokoliv. Sex, maso i mrtvé dvojče. Teď řady sportovců s roztodivnými příběhy, jak se do jejich těla dostal doping, rozšířila norská lyžařka Therese Johaug. I její výmluva samozřejmě stojí za to…

 • Therese Johaugová - lyžování

  Therese Johaug prý měla doping z krému na rty. Úsměvné!Therese Johaug prý měla doping z krému na rty. Úsměvné!

  Krém na rty

  Královna poslední lyžařské běžecké sezony měla pozitivní test na steroidy. Látka se jí prý dostala do těla z krému, kterým si na radu týmového lékaře mazala spálené rty. I kdyby to byla pravda, na obalu je obří upozornění, že lék obsahuje zakázané látky.

 • Maria Šarapovová - tenis

  Ruská tenistka Maria Šarapova neumí číst maily. Upozorněních na zakázané meldonium měla více než dost.Ruská tenistka Maria Šarapova neumí číst maily. Upozorněních na zakázané meldonium měla více než dost.

  Neviděla email

  Ruská tenisová hvězda je teď v trestu za užívání od ledna zakázaného meldonia. Na svou omluvu uvedla, že si nepřečetla jeden email z 22. prosince. Podle zjištění novinářů však jen za prosinec dostala varovných zpráv od WADA a WTA hned pět.

 • Daniel Plaza - atletika

  Chodec Daniel Plaza.Chodec Daniel Plaza.

  Orální sex

  Je to dvacet let, co měl olympijský šampion v chůzi pozitivní test na nandrolon. „Měl jsem dlouhý orální sex se svojí těhotnou manželkou,“ vysvětloval s výmluvou. Ač ženy v očekávání tuto látku skutečně produkují, nikdo Španělovi neuvěřil.

 • LaShawn Merritt - atletika

  LaShawn Merritt svedl nález na přípravek, který měl zvětšit jeho penis.LaShawn Merritt svedl nález na přípravek, který měl zvětšit jeho penis.

  Malý penis

  Tímhle vysvětlením se ztrapnil možná ještě víc, než kdyby prostě přiznal, že sypal. Americký atlet svedl nález na přípravek, který má zajistit zvětšení penisu. A jelikož ho chytili hned třikrát, musel mít ze svého malého přirození asi pořádné mindráky.

 • Tyler Hamilton - cyklista

  Cyklista Tyler Hamilton.Cyklista Tyler Hamilton.

  Mrtvé dvojče

  Bývalý parťák cyklisty Lance Armstronga jel v krevním dopingu. Lhát mu ale nedělalo problém, a tak přišel se story, že „cizí buňky v mé krvi pocházejí z mého bratra, dvojčete, který zemřel ještě před mým narozením.“ Nakonec se ale přiznal.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze